Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy döntitek el, hogy kiöltöz...

Hogy döntitek el, hogy kiöltöztök-e aznap?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdésem, akik szeretnek hétköznap is kiöltözve menni dolgozni akkor, amikor semmi nem indokolja.


Mi alapján döntötök, hogy aznapra pl. ing, zakó, blúz, blézer, valami csini lesz a szett vagy marad a farmer, póló, pulcsi?


Én sokszor állok úgy a szekrény előtt, hogy gondolkodom melyik legyen. Aztán van, hogy előfordul, hogy megbántam, hogy kiöltöztem, de olyan is, hogy amiatt leszek szomorú, hogy nem.


22/L



febr. 2. 06:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pillanatnyi hangulatom alapján.
febr. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ha bemegyek a munkahelyre szeretek csinos, nőies lenni. Ilyenkor mindig ruha/szoknya harisnya lesz a választás valami kényelmes az időnek megfelelő magassarkúval. Sima hétköznap, farmer pulcsi. Nyáron mindig ruha/szoknya.
febr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem a kiöltözés kicsit más mint ez a klasszik irodai de igen, szoknya, blúz, szebb felső az van. Akkor veszem fel, ha irodába megyek vagy tanítani és kb. csak ülés-állás-séta a mozgástartomány. Általában otthonról dolgozom, így a legtöbb napon egyáltalán nem veszek fel utcai ruhát. Ha pedig olyan dolgom van kint, amihez nem kényelmes a szoknya meg a blúz, akkor veszem fel a farmert és a pólót pl. vásárlás, kifejezetten kerülöm olyankor a szoknyát, mert a szatyrok beleakadnak és felkapják. Melegben munkába azokat az egyberuhákat/szoknyákat veszem fel amik kellően hosszúak/zártak a dresszkódhoz, szabadidős programra mehet rövidebb, kivágott hátú stb. is, vásárolni meg ha bicajjal megyek akkor sort valami pólóval vagy toppal.
febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kedvemtől függ. Van amikor én csak úgy spontán kiöltözök, pedig semmi nem indokolja. Csak szimplán ahhoz van épp kedvem.

A főnököm olyan ember, aki másokon mindig minden változást észrevesz és rögtön hangot is ad naki. Nem bókol, csak megjegyzéseket tesz. Ilyenkor mindig megkérdezi, hogy színházba megyek-e. Eleinte zavaró volt, de már megszoktam, nem foglalkozom vele.

febr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!