Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A selyemblúz+selyemsál+bőrszok...

A selyemblúz+selyemsál+bőrszoknya+tűsarkú bőrcipő szett túl elegánsnak számít irodába?

Figyelt kérdés

febr. 7. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha jól érzed magad benne, akkor nyugodtan mehet. Objektíve sok mindentől függ: pontosan mi a munkakör van-e például ügyfélkapcsolat? Helyileg hol van? Van-e dress code, ha igen mi az alap? Milyen terület, mert egy multis háttérmunkakör (pl.: könyvelés) is irodai munka, meg a nagyon menő belvárosi ügyvédi iroda is.
febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp csinos szett lehet de azért látni kellene milyen stílusú darabok valójàba.
febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1: ügyvédi irodában mi a menő? Az a lehető legtávolabb álló a menőtől.
márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen szerintem nagyon elegáns a leírt outfit, használd bátran. Amikor szépen öltözik valaki, az önbizalma is megnő kicsit. Én pl. mindenhova tűsarkút veszek fel már évek óta, egyszerűen szeretem az érzést és megjelenést amit ad.
tegnapelőtt 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!