Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szükszárú nadrágok és farmerek...

Szükszárú nadrágok és farmerek alá milyen alsót vesztek fel? (F)

Figyelt kérdés

Hosszabb szárú boxert hordani alattuk szinte lehetetlen mert mindig így feltekeredik a szára vagy csak feltolódik az egész a combomon, ami elég idegesítő.


(A bővebb nadrágokat nem szeretem, meg szerintem hülyén is állnak mert vékonyabb darab vagyok.)


Az utóbbi időben próbáltam tangákat ami meglepően jó volt, méretre meg kényelemre is mert állitható pántos az oldala.


Viszont félek ha meglátnák mondjuk suliban öltőzőben vagy valami akkor mit szólnának.. Fecském nincsen most, de akkor már inkább tanga ha-e kettő közt kellene választani.


Ki mit hord?


febr. 7. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


szívesen

febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Buggyos gatyákat én sem hordok. De általában olyat, sem, ami teljesen rámtapad mint egy leggings. A közteseknél meg ezt a "feltekeredést" én nem vettem észre. Maximum ha tényleg szűkebb a gatya és laza boxert veszek alá, akkor reggel mikor felveszem valóban el kell igazgatni egy kicsit. De ilyenekhez általában tapadós fazonú csípőboxert hordok. Ezeknek a szára is rövidebb. Nem szokott feltekeredni, felgyűrődni.

Bugyi fazont, tangát nem hordok.

febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
Boxert semmi alá. Bepállik és túl meleg is.
febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!