Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen felnőttesebb, de nem...

Milyen felnőttesebb, de nem öreges, minőségi cipőket vegyek a Nike cipők helyett?

Figyelt kérdés

Van kb. 1 millió forint értékű Nike cipőm, amiket ha nagyon gyorsan akarnék eladni, így használtan, kb. ennek a feléért el is kelne egy hét alatt…


Nem szeretnék többé olyan cipőt, ami 3000 forintból készül, de 40-100 ezer forint között adják, nem akarok kosaras cuccokat ha nincs is közöm a sporthoz… Még sorolhatnám, de különben is csak a konzumidiotizmus jut eszembe a Nikeről, meg a hasonló márkákról.


Egyel komolyabban szeretnék öltözködni, nem úgy mint egy gyerek…


Van valami ötletetek, hogy milyen márkák oldalán nézzek körül? Vagy akár konkrét cipőt is ajánlhattok.


Előre is köszi!


25/f



febr. 8. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
És mégis milyen stílusban öltözködsz?
febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
40 évesek is Nike, Adidas cipőt hordanak. Nem attól leszel felnőtt, ha márkát váltasz.
febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is évekig majmoltam a nyugati márkákat (Adidas, Nike, Puma, stb), de eszem-fa**om kivolt már tőle, hogy bármilyet vettem, bármilyen drágán, a bélésük a bokámnál meg a sarkamnál pár hét alatt úgy kikopott, hogy kimondottan nyomta a lábam, és ba**hattam ki a kukába az egész vagyonokat érő cipőt!

Aztán egyszer a Spektrum TV-n volt egy hogyan készül vagy valami ilyesmi című műsor, ahol láttam a GT cipő gyárban hogy készülnek a cipők, és utána néztem.

Nem drágábbak, mint a nyugati márkás cipők, viszont itthon készülnek, minőségi alapanyagokat használnak, kézzel készítenek minden egyes cipőt, és normális garanciát is vállalnak rá.

Igaz, nem sok helyen lehet őket megnézni, felpróbálni és megvenni, de neten lehet rendelni, rendelés alapján gyártják le, tehát nem 2 éve a boltban állott cipőt fogsz kapni garantáltan.

Én 2021-ben vettem az első ilyen cipőmet, és a mai napig hordom!

Igaz, a talpa már kezd leválni, de esküszöm, hogy még így sem ázik be sem esőben, sem hóban!

Tavaly nyáron rendeltem egy másikat, hogy ha ez végleg szétmenne esetleg, de még ma is a lábamon volt, és tök kényelmes.

Oké, kellett pár hét, amíg betörik, mivel igazi bőrből készült, de marha kényelmes, és mivel nem az a f*s tömeg-szövet a bélése, nem kopott még ki sehol, és sehol sem nyomja a lábam.

Amit tavaly rendeltem, azzal volt egy kis probléma, az orránál a varrást rosszul csinálták meg, ezért 2-3 varrás-szem kibomlott.

Csináltam róla fotót, és e-mailben elküldtem a gyárnak, hogy ezzel mit lehet/kell kezdeni, adjanak tanácsot.

Nekem nem okozott volna semmilyen problémát használati szempontból, maximum egy ici-pici esztétikai hibának minősíteném, de tudtam volna vele együtt élni 100%!

Én szívem szerint csak szimplán gyufával elolvasztottam volna a cérnát, hogy ne bomoljon ki jobban, de 1-2 napon belül azt a választ kaptam e-mailben, hogy küldjem vissza a gyárnak a cipőt, megvizsgálják tudják-e javítani.

Visszaküldtem, és pár napon belül azt a választ kaptam, hogy készítenek egy teljesen új cipőt, csak legyek még türelmes 2 hétig.

És legnagyobb meglepetésemre, valóban, 10 nap múlva ingyen küldtek egy ugyanolyan, de teljesen új cipőt!

Nem is gondoltam volna, de ez nálam maximális respektet jelent, hogy ennyire odafigyelnek a minőségre és a vevőkre.

Eddig akármelyik cipőmmel volt probléma, amit nagy neves márkaboltokban vagy Hervisben vagy akárhol vettem, az volt a vége, hogy elküldték bevizsgálásra, majd valami lerázós indokkal visszakaptam 1,5 hónap után, hogy nem garanciális a probléma, biztos nem megfelelően használtam és abból adódik, tegyem ahova akarom.

Én ezentúl már biztosan csak GT cipőt fogok venni, és bátran merem ajánlani bárkinek!

A honlapjukon szét kell nézni, lehet rendelni, szerintem más sem fog csalódni!

Tényleg le a kalappal előttük, és maxi respekt!

Becsüljük meg jobban a hazai manufaktúrákat, mert meggyőződésem, hogy fel tudják venni a versenyt a külföldi divatmárkák luxus árú, de hitvány termékeivel.

Ja, és nem is mondtam, már amióta GT cipőm van, tömegközlekedési eszközön is volt, aki megkérdezte, hogy ez milyen cipő, mert tetszik neki, és szeretne ilyet venni.

Már egy kollégám lábán is láttam ilyet, pedig 2021 előtt azt se tudtam, hogy létezik egyáltalán ilyen! :D


Egyébként Bp-n a Kényelem cipőboltban van pár mintapéldány - nyilván nem a teljes termékskála, - amit amúgy a neten meg lehet nézni, de aki fel is szeretne egyet-egyet próbálni, vagy csak megnézni személyesen is, az ott megteheti.

Van még pár másik partner üzlet is, ahol szintén meg lehet tenni, de azokat GT cipő honlapján kell megkeresni, fejből nem tudom hol vannak, mert én a BP belvárosi üzletbe tudtam könnyebben eljutni. :)

Ja, és még mielőtt valaki azt gondolná, nincsen semmilyen vonatkozású kapcsolatom sem a gyárral, sem az üzlettel, csak megosztottam a személyes tapasztalataimat. :)

febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha beilleszthető a stílusodba, akkor a #3-as hozzászóló által ajánlott GT manufaktúra termékei nekem is beváltak. Azért nekem 2évnél többet nem bír és csak adott szezonban hordom, de ez is jónak számít. Nagy a válászték.
febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tisza cipő sem rossz.
febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!