Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Push up bugyi vélemények?

Push up bugyi vélemények?

Figyelt kérdés
Semmi gond a fenekemmel, szerintem szép formás bugyi nélkül is viszont sajnos az emberek olyanok hogy mindig többet és többet akarnak. Kicsit növelni szeretném úgymond a hatást. Szerintem akinek nincs jó feneke ezzel becsapja a környezetét is és önmagát is ezzel, viszont akinek jó feneke van anélkül is szerintem azzal nincs baj mert nem lesz drasztikus a változás. Hangsúlyozom nem növelni szeretném a fenekem hanem egy kicsit megemelni. Esetleg valaki használ vagy használt ilyet? Van bármi tapasztalat róla?

febr. 8. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
30%
Minek? Ha tetszik használd, de te is ugyanúgy becsapod a környezetedet, hiszen ezek szerint mégsem annyira tökéletes a feneked. Ha a jóból csinálsz extra jót, az mitől lenne más mint aki a rosszból okésat?
febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem te akarsz inkább többet és többet. Ha jó a feneked nem kell semmi mesterkélt szar. Ha meg nem vagy elégedett vele, irány a konditerem.


31F

febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!