Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez így jó ötlet lenne szalagav...

Ez így jó ötlet lenne szalagavatóra?

Figyelt kérdés

Csak a ruhám lenne hófehér, minden más fekete. Na jó talán a cipő is lenne fehér, de a kiegészítők, a kesztyű fekete lenne.

[link]


[link]


vagy


[link]


2010. okt. 24. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszene, sőt egyenesen haragudtam volna ha az egyik oszttársam így különcködött volna. gondolom nem véletlenül van megbeszélve az egységes fehér szín. de ahogy gondolod...
2010. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát ruhában van megbeszélve a fehér, arról nem esett szó, hogy milyen színű kiegészítőket vegyünk fel hozzá
2010. okt. 24. 14:52
 3/9 anonim válasza:
Hat nkm sem jon be.....
2010. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
mert egyértelmű hogy fehér ruha fehér kiegészítő vagy max vmi pasztell. sztem senkinek nem jönne be ha valaki különcködne, meg nagyon kirína a többiek közül. inkább kérdezd meg a többieket hogy mit szólnának hozzá.
2010. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem tetszik:D
2010. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Ne hallgass rájuk! Szerintem te valamivel egy kicsit egyedibbé akarod tenni ezt az egészet, és jól is teszed... szóval hajrá:) És igen, jól mutat! Bár szerintem törtfehérhez szebb a fekete, mint hófehérhez, de nembaj. Magadnak kell tetszened, nem nekik. És nagyon szépek a kesztyűk :) 21/L
2010. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

megoszlanak a vélemények:)) ezt már szeretem:)

köszi mindenkinek, még gondolkodom rajta, hogy mi legyen, ha majd kiválasztottam a ruhát megnézem mi illik jobban hozzá:)

2010. okt. 24. 19:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt a különcködést hagyd máskorra. A keringőnek pont ez az egyik szépsége, hogy egységesen hófehérben van minden lány. Ne tereld el a figyelmet a táncról és a többiekről csak azért mert te ki akarsz lógni a sorból. Tegyük fel utálod a rózsaszínt, mit szólnál ha az egyik osztálytársad megjelenne rikító rózsaszín kiegészítőkben? Gondolom nem örülnél neki. Mind e mellett nem is szép. A hófehér ruhához ízléstelen az a fekete gyöngyös nyaklánc és az a gagyi kesztyű. :/
2010. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy nem szeretem a rózsaszínt, de másoknak attól még tetszhet és ha attól, hogy ő rózsaszín kiegészítőkben vonul fel jól érzi magát akkor csak nyugodtan. Én magamon nem szeretem a rózsaszínt.
2010. okt. 26. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!