Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel egy közeli...

Mit vegyek fel egy közeli családtagom esküvőjére?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi nem áll jól rajtam, semilyen ruha és blézeres dolgok+ magassarkúban sem tudok járni.

Az arcom kövér, az orrom nagy (ez ellen ugysem tudok mit tenni, mivel plasztikáztatni nem fogom magam és helyi fogyás sincs), kezeim iszonyat vékonyak, hasam az nagyjából rendben van csak oldalról látszik kis felesleg, de viszont a lábaim (vagyis csak a combjaim) olyan vastagok (nem izmosak) mint 1...

Az esküvő 5 hónap mulva lesz.

Valami olyan ruhát szeretnék ami legalább a térdemig ér (nem szeretem ha lássák a vastag lábaim, de viszont azt se szeretem hogy ha a ruha kb a földig ér).

Útálom a fodrokat és a csipkéket (ami kb az összes ruhában található).

Viszont azt is útálom ha vannak rajta gyöngyök vagy bármi ami csillog-villog és ugye ez is iszonyat sok ruhán rajta van.

Ezek a színekbe nem lehet menni fehér, piros, fekete (még ők jelentették ki mikor a meghivókat küldték szét), de viszont útálom a rózsaszínt, lilát, zöldet, kéket, sárgákat...

1x volt egy sárga ruhám ballagáson és méhnek éreztem magam benne :(...

A ruhatéren iszonyat vállogatós vagyok, ezt be ismerem, leginkább csak olyat tudok mondani mi nem tetszik egy ruhába, de hogy mi tetszik azt már kevésbé..

Olyanok tanácsát kérem akik értenek ehhez, mivel ez nem nekem való téma

157 cm vagyok és 55kg leginkább m/l es dolgokat hordok, de sokak szerint elég lenne s-es maximum m-es méretet vennem.

Szóval amibe a tanácsotokat szeretném kérni az az, hogy milyen méret, színű, stílusú legyen a ruha?

(+ még azt is hozzá teszem hogy nem szeretem a tapadósabb ruhákat mivel elég nagyokat lépek és hát gondolom folyamat felcsúszna..)

21L



febr. 14. 00:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Még egy dolgot hozzá teszek, hogy mű/festett körmöm nem lesz
febr. 14. 00:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az A vonalú ruha jól állna rajtad. Az elrejtése a vastag combokat. A felső része mindegy milyen mert ott nincs takargatni valód.

A színét csak úgy lehetne megmlndaninha látnánk téged. Lehet hogy tok jól állna pl a keknek egy árnyalata. Semmilyen árnyalatú kéket nem szeretsz és semmilyen árnyalatú zöldet? A krémszínt nem emlegetted, vagy barack is jöhet. Csak nem tudom hogy jól áll-e hozzád. Próbáld fel az üzletben és meglatod hogy melyik jobb.

Mnagyon magassarkú nem kell erőltetni. De egy 2-3 cm-esben mondenki tud járni. Ha az S kell akkor egy csini lapokat is vehetsz csak abbol alkalmat találni nehezebb suerintem. Mert hiába dob ki a Google sok találatot ha a lakóhelyén lévő üzletekben nem lehet kapni. Szóval ezért gondolom hogy a kis sarkúakból nagyobb a választék.

Műörmöt és színeket sem kell erőltetni, sok nőnek nincs, a munkájuk miatt nem is lehet műkörme és festett körme. De szerintem alkalomra azért kell mert egy színtelen lakk ápoltabb kinézetűvé teszi a körmödet mellesleg nagyon olcsó..

febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Magassarkú helyett balerinacipő.

Ha a fodor és a passzos alj ki van zárva akkor körszoknya vagy A vonalú szoknyás ruha.

Meleg lesz szóval abban megsülni sem fogsz.

Hajad engedd le, az hosszabbítja az arcot.

Színből narancs, lazac, púder, bézs (ha nagyon világos akkor legyen mintás), világosbarna, mentazöld, türkizkék (simán találhatsz árnyalatot ami tetszik)

Garantáltan elég lenne az s, hasonlo magassággal 73 kilo vsgyok es en hordok M-et. És az S formásabbnak is mutatna.


És ne stresszelj rá, no meg szeresd magad :)

febr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, mivel elég negatívan fogalmazták az arcodrol ezért gondolom egyáltalán nem tetszel magadnak. "plasztikáztatni nem fogom magam" Miért nem? Ha annyira utálod a nagy orrod akkor szerintem nem bűn megműttetni. Úgy akarod lehelni az életed hogy utálod magad akárhányszor a tükörbe nézel? És ezt úgy írom hogy én nem változtattam magamon de egyszer meggondoltam. Csak azért nem csinaltattam meg mert elfogadhatatlan hogy ilyen. De ha te nem tudod akkor műttesd meg.
febr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereted a ruhákat és blézereket akkor válassz egy overált.

Habár az a combot vastagítja. De ilyen magassaggal 60 kilo alatt garantaltan rajtad kivul senki mas a vilagon nem latja vadtabnak.

de nekem ugy tunik a kerdesed hogy eldontotted hogy nincs jo megoldas es nem vsgy nyitott semmire.

Azert ezt itthagyom



[link]



Színben bordó vagy mályva?

febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából leginkább a színeknél akarsz lehetetlent, mindent kilőttél kb kivéve a barnát. Az élénk dolgokat én sem szeretem, de egy padlizsán lila vagy egészen sötét zöld vagy kék ruha sem tetszene? Pár ötlet amit én el tudnék képzelni:

[link]

[link]

[link]

Egyszerű, A-vonalú ruha azért akad, visszafogottabb színekben is. Nyilván ha minden színt utálsz, akkor még a szürke vagy a barna lehet megoldás.

Cipőből én valami normálisabb szandált szoktam venni nyári esküvőkre, Deichmannak van az easy street márkája, azok elég kényelmesek.

[link]

[link]

Persze nem az elegancia magasfoka, de egy mai átlag esküvőre bőven jó.

febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, jövőhéten be megyek pár üzletbe és utánnuk nézek milyenek, hogy állnak stb, de remélem legalább 1 ruhát sikerüljön találnom kinézetre, színre és méretre
febr. 16. 16:47
 8/9 A kérdező kommentje:

Azt még hozzá teszem a bőröm színe elég fehér, a szemem zsöldeskék, a hajam valamilyen furi barna mintha világos lenne, de mindha mégse (idk).

1 ruhát sikerült már vennem hasonló a színe e bézshez, de kicsit világosabb, de veszek egy másikat is más színben majd "b" tervnek

márc. 9. 21:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Kevés nő szereti a haja színét, de attól még lehet hogy szép. Nekem már hiányzik a saját hajam színe, de sajnos őszülök így festem. Azt írod higy azbarcod kövér. De 55 kilósan nem lehet az arcod kövér, maximum kerek. Örülni fogsz neki később mert mikor öregszünk az arcunk kezd beesni egy kicsit, nem mindig szépen. És egy szélesebb arccsont mindig divat marad, az ilyen emberek fotogenebbek. Jobb ha elfogadod mert lekicsinyíteni amúgy se tudod. Az orrodat viszont igen.
márc. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!