Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek "ciki" turkálokban...

Szerintetek "ciki" turkálokban vásárolni?

Figyelt kérdés

A buszon hallottam erről két fiatalt beszélgetni. Szerintük nagyon cringe turkálokban vásárolni. Szerintem amúgy nem az. Hiszen nagyon jó darabokat kilehet fogni, nem utolsósorban kiméljük a környezetet és a pénztárcánkat is.

Nektek mi a véleményetek erről?


febr. 18. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ciki nincs benne.
febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megláttam egyszer azt hogy annyiba kerul turkáloban egy két ruhadarab, mint mondjuk a new yorkerben teljesen új és hasonló, azota en be se dugtam az orrom turkálókba.


A kínaival is így vagyok. Pl cipőkben csiznákban a silány minőségük mellett (1 honap es levalik a cipő talpa, a talprész soha nem gumi hanem müanyag), az áraik kb ccc vagy deichmann szinten vannak.


Komolyan nem értem az üzletpolitikájukat. Felfoghatatlan.

febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Korábban érdemes volt benézni a turkálókba, mert tényleg ki lehetett fogni néha egy-egy különleges darabot. Ma már csak ócska, leharcolt rongyok vannak, és ahogy a #2-es írja, újnak megfelelő áron.
febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem manapság kifejezetten divat lett (újra) a turizás. Szóval nem ciki, max az újgazdag generációnak.
febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Csak a sznoboknak ciki.
febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az, egyikben-másikban nagyon baráti áron lehet találni jó dolgokat
febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
3-4 éve még imádtam turizni, de leszoktam róla, mert ahogy írták, rohadt drága lett, plusz nem találok olyat, amin ne lenne valamilyen javíthatatlan hiba. Festékfolt, lyuk, szakadás. Tavaly már nem is mentem be egybe se.
febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az.
febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Metionin ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki de tény, hogy néhány turi elég túlárazott lett az utóbbi években.
febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, az utóbbi években egyenesen divat lett. Pláne a fiatalok körében.
febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!