Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon fáj a talpam a magassar...

Nagyon fáj a talpam a magassarkúban valakinek van vmi tippje?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Zselés talpbetét:)
2010. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lehet venni talpbetéteket, pl a Scholl-nak több fajtája is van. Bár én még nem próbáltam ilyesmit, szóval nem tudom, hogy jók-e?


22/L

2010. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem megoldás, de akkor ne hordj magassarkút.
2010. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak alkalomra...a zselés szar..meg horrorisztikusan drága de azért köszi(L)
2010. okt. 24. 20:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Scholl zselés talpbetét, direkt ezért van!:) Az is lehet hogy rossz helyen van a cipőd sarka, és ezért fáj. Nekem is volt egy ilyen de már nem hordom, mert olyan rossz helyen van a sarka hogy járni is rossz benne.
2010. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ritkán hordod akkor lehet hogy csak nem szokta meg a lábad.:)
2010. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A baleának is van zselés változata, s az csak olyan 7-800 Ft.

Illetve van a Batz-nak egy sarokemelője, ami bőről van, olyan 1000 Ft, s ha ezt beragasztod, akkor talán nem nyomja annyira a talpadat a saroknál a cipő, illetve én azért vettem, mert a balerina cipő túl alacsony volt, s fájt benne a lábam.


Lehet, hogy tényleg túl magas sarkú a cipőd. Próbáld meg, hogy nem egész nap vagy benne, csak időszakosan. Elmész benne és hazajössz, közben napközben másban vagy.

2010. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a zselével is ugyanúgy fáj benne a talpam és a sarka is jó helyen van. Egyszerűen nem bírja a lábam a magassarkút (pedig csak 6cm-ses sarka van)
2010. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zselés talpbetét vagy drága minőségi magassarkú. Én mióta sokért veszek, nem tíz meg húsz, cipőt 30 csizmát 50 körül, azóta nem fáj a lábam egyáltalán. Pedig én gyakran 10 órákat viselem. Egyszer meg voltam olyan szerencsés, hogy 4 kilométert gyalogoltam 12 centis sarkakon. Nem fájt. Pedig előtte nagyon fájt a lábam, de ezekben a cipőkben nem. Ha most felveszek más fajtát fáj megint, szóval nem a lábamtól függ.
2010. okt. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!