Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszik az ilyen hótaposó...

Hogy tetszik az ilyen hótaposó? Van valamilyen más elnevezése? Valakinek van ilyen?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 23. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez ránézésre egy nagyon praktikus és kényelmes csizma, de szexinek nem mondható. Ennél a csizmánál a funkció az elsődleges és a kinézet a másodlagos. Ha ezt figyelembe vesszük, akkor rendben van, de ne ezt vedd fel csábításhoz. :) Mindennapokra rohangászni rendben van.
2011. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos nagyon kényelmes,de nem venném fel mert ha jól látom fényes anyagból van,én azt nem szeretem,de amúgy nem gáz:)
2011. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16 évesen nem a csábítást veszem figyelembe csizma vásárlásnál:) ilyet vettem mert meleg és vastag a talpa mert tudom hogy könnyen felfázok.
2011. okt. 24. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!