Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők mit szólnátok...

Lányok, nők mit szólnátok hozzá ha valaki venne nektek, közösen megbeszélt ruhát, vagy lábbelit?

Figyelt kérdés

febr. 21. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit kérne cserébe
febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eladnám vinteden.
febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Attól függ, ki az a valaki. Más az, ha páromtól kapok egy ruhát mint amikor random Józsi a semmiből akarna venni.
febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy kedves dolog, ha valaki, aki közel áll hozzád, tudja, hogy nagyon tetszik neked egy cipő/ruhadarab, és meglep azzal, hogy megveszi neked. De ezt a gesztust én a szüleimtől, páromtól vagy egy-egy nagyon közeli barátomtól venném igazából csak szívesen. Távolabbi ismerősöktől furcsán venné ki magát, meg mondjuk úgy is, ha valaki olyan veszi, akivel együtt vagyunk, de nem túl régóta. Igazából azon múlik, hogy érezném-e, hogy tudom rövid időn belül valahogy viszonozni ezt a kedvességet.
febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!