Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik nyitáskor megrohamozzák...

Akik nyitáskor megrohamozzák a turkálóst és egy nagy zsáknyi ruhát elvisznek azok...?

Figyelt kérdés
Viszont eladják valahol? Vagy csak gyűjtögetők? Én mindig csak néhány darabot vásárolok magamnak, és mindig látok nőket óriási halmokkal.

#turkálós
febr. 22. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Eladják, igen
febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hogy tudják eladni ha a használt ruha kb senkinek se kell? Vagy viszik vidékre?
febr. 22. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Interneten rengetegen veszik
febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Aki turiba jár, az is használt ruhákat vesz.
febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is árulok vinteden, uzuzdon ruhát ami nem lett végül jó rám de a kutyának se kell, 500-1000 forint között töltöm fel.


Aki turiba jár az fel tudja próbálni meg megtapogatni, szóval ott azért érdemes vásárolni.

febr. 22. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Piacon, egymás közt, fű alatt, illegális piacon, de van, aki 1-2 felvásárlóval kapcsolatban van, és általa.
febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb darabáras turiban, de a legnagyobb keletje szerintem a baba- és kisgyerekruháknak van, amiket nem kell próbálni. Azok elkelnek a neten is simán.

Mondjuk én már leszoktam a turizásról, nem tudom most is így van-e, de régen volt 1-2 márka ami sokkal kelendőbb volt, azokat mazsolázgatták ki ezek a zsákosok.

febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!