Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az a pár goth alapdarab...

Lábujjmirigy kérdése:

Mi az a pár goth alapdarab aminek kell lennie egy goth stílusirányzat követőjének??

Figyelt kérdés

febr. 27. 16:44
 1/3 Metionin ***** válasza:
95%
Én nem így közelíteném meg. Az adott ember életstílusa dönt, hogy kinek mi számít alapdarabnak és ha van rá lehetősége és szereti, akkor azokat érdemes az esztétikai stíluson belül beszerezni. Pl. nekem nagyon alapdarab az ilyen corset belt, mert vékony vagyok és sokkal szebben állnak rajtam a felsők, blúzok ha ilyet használok, eltakarja a szoknya derekát is ha az pl. gumis. De aki sosem hord szoknyát, blúzt vagy épp kényelmetlen lenne neki az ilyesmi, akkor ezek neki nem alapdarabok. Van, akinek a nagy méretű szaggatott póló vagy a necc felső alap, netalán tűsarkú, neccharisnya, nálam meg az nem játszik, mert nem tetszik. Érted. Nincs ilyen, hogy valami kell, kötelező, mert az goth vagy akármi más, hanem vannak olyan ruhák, amik az életben kellenek, gyakran használtak, amiben az illető pl. dolgozni jár. Az meg emberfüggő lesz.
febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket kb bármilyen turiból megkapod, vagy esetleg nézz körül etsyn, vinteden.



Fekete farmer


Fekete szoknya, vagy férfinek egy elegánsabb slacks nadrág (pl halszálka csíkos)


Pár zenekaros póló koncertről


Fekete szövetkabát vagy fekete motoros bőrkabát


Fekete bakancs vagy valami winklepicker cipő


Pár öv, ezüst díszítéssel (szegecses, o karikás, láncos stb)



Egy táska vagy hátizsák, ami fekete és lehet dekorálni, festéssel, kitűzővel, biztosító tűvel, láncokkal, stb.


Ezüst bizsuk, nyaklánc, gyűrű, karperec, fülbevaló stb.



De ezek szerintem szép lassan összegyűlnek maguktól, nem kell nagybevásárlást tartani, mert fura lesz.

Indítsd pár alap darabbal, és ha látsz valamit, add a kollekcióhoz.


Én mondjuk idősebb vagyok, már megvan a saját ruhatáram, de kb havonta-kéthavonta veszek egy-egy új darabot max. Ujjonnal még ritkábban, talán két évente egyszer, a koncerteket leszámítva.

febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk néhány felső a kedvenc bandáidtól?
febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!