Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ennek a stílusnak a neve?

Mi ennek a stílusnak a neve?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=r8BsuT0PWdI


Milky Chance - Flashed Junk Mind című klippjében főleg az elején milyen stílus szerint vannak felöltözve? Lány vagyok 16 és nekem nagyon bejön ez az irányzat. Tudnátok esetleg képeket küldeni, amik ilyen stílusúak, csak "női változatban" ? :D Ha ezek a fajta ruhák tetszenek milyen stílus szerint öltözködöm? (kicsit sok lett a STÍLUS :D )

16/L



2015. júl. 29. 23:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Vans cípőm van és imádom plusz a keki, zöld, bordó, barna színekért megveszek. Szeretem a laza absztrakt mintás ruhákat van olyanom is ami kicsit "indiános" Milyen stílusba sorolnátok?
2015. júl. 29. 23:16
 2/5 A kérdező kommentje:
* +bőr dolgokat
2015. júl. 29. 23:17
 3/5 anonim válasza:
Szerintem ez a "felveszem azt a pólót amelyik éppen nincs lehányva" stílus
2015. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tömegember
2015. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tényleg inkább "indiános", minél egyszerűbb, nem túl csicsás, és inkább pasztell színek
2015. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!