Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit viseltek, amikor otthonülő...

Mit viseltek, amikor otthonülős (beszélgetés, sütés-főzés, filmnézés) délutánt rendeztek a kedvesetekkel?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra vagyok kíváncsi, hogy a lányok mit viselnek?
2010. okt. 25. 11:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Általában egy rövidnadrág és póló van rajtam. Nálunk nagyon meleg van.
2010. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Itthoni gatya, aminek már úgyis mindegy, valami póló, amolyan semmi extrás, papucs, összefogott haj, smink nuku.
2010. okt. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Lehet kapni tökjó otthoni cuccokat. Lehet az melegítőnadrág, de a csinibb fajta. Egy jó felsőrésszel, kiegészítőkkel kényelmes, de csinos otthoni viselet. Smink szolidan, haj feltűzve, stb... Semmiképp ne a hétvégi bulizós cuccodba főzöcskézz otthon! Én így szoktam lenni otthon. Az agyonmosott mackónadrágokat meg kinyúlt pólókat még otthon sem veszem fel. Kiábrándító!
2010. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Smink otthonra? O.o Minek...? Hogy a bőr még otthon se lélegezzen? Kiegészítők? Csak zavaró tényezők sütés-főzés közben...
2010. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én általában melegítőnadrág + rövid ujjú top párosításban vagyok itthon, nekem így kényelmes. Otthonra feleslegesnek tartom a sminket, ha rondább a bőröm, akkor egy kis korrektort szoktam feldobni az arcomra. Nyáron rövidnadrág+ ujjatlan, de vannak "itthon hordós" nyári ruhácskáim is.
2010. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Nekem nagyon fontos, hogy a kedvesem mindig csinosnak lásson, ezért ha ő itt van, sminkelek. A melegítő nadrágot nem tartom csinosnak, van ötletek helyette? Ill. konkrétan milyen felsőt javasoltok?

2010. okt. 25. 11:30
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Drágám néha a párod is láthat smink nélkül nem?? Nehogy majd akkor kezdd el hozzá szoktatni a valósághoz amikor majd elvesz:))ok egy kis szemtus, vagy ceruza..de egy egész púderos fej állandóan..amikor együtt aludtok akkor is mielőtt felébred szaladsz sminkelni?? Melegítőt ha nem szereted akkor vegyél fel török bugyogót vagy cicanadrágot vagy nem tudom..nem értem ,hogy egyedül ezt a problémát miért nem lehet megoldani??
2010. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Milyen szegényes azoknak a lányoknak az élete akik a négy fal mögött sem tudnak teljesen felengedni..Könyörgöm miért kell az állandó smink? Hiszen egyszer látni kell az igazi arcodat is..Vagy annyira csúnyácska vagy? vagy csúnya a bőröd?

Az igaz szerelemnél már a férfinak is zavaró ha mindig a púdert csókolgatja...

Ne mondom,hogy nem csinos a feleségem sminkben amikor megyünk valahová,de smink nélkül is gyönyörű.Ha lehet inkább természetes szépség legyen,és ne egy "festmény"

Amúgy a legtöbb férfi ki nem állja a sminket..

23/F

2010. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én pl ilyeneket:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Se sminket, se kigegészítőt nem viselek, a hajamat szedem rendbe csak. Illetve arany nyakláncot hordok, de azt sose veszem le, szóval nem is számít, nem külön itthonra teszem fel. Sminkelni amúgy sem szoktam, max szememet nekem mindig tönkre megy a bőröm tőle, pedig tök drágákat veszek, de csak ott állnak.

2010. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem vannak direkt itthonra vett ruháim. Szeretem, ha csinosnak lát a párom, ezért a kinyúlt, rossz ruhákat nem veszem fel, csak nagytakarításhoz.

Általában rövidnadrágot vagy kertésznadrágot hordok egyszerű pólóval. Van belőlük egy garnitúra, egyszínűek, testhezállóak, viszonylag nagy dekoltázzsal. Semmi extra, mégis tetszik a páromnak.

Sminkelni sosem szoktam itthon! Utálja amúgy is, meg hosszú távon nem tesz annyira rosszat a bőrnek, ha legalább hétvégén pihenhet. És én 10 év múlva is szép akarok lenni.

Van, hogy inkább cicanacit veszek fel tunikával, esetleg a nyári miniruhácskákkal. Ha meg elég jó idő van, akkor simán csak a ruhácskákat.

Az itthoni öltözékem kimondottan a páromnak szól, vagy testhezálló, vagy mélyen dekoltált vagy nagyon mini, vagy ezeknek a kombinációja. Melltartót nem hordok itthon és hát látszik rajta, hogy tetszem neki :D

2010. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!