Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is úgy látja, hogy a...

Más is úgy látja, hogy a combközép fölé érő nyári, lenge ruhák kinőtt hatást keltenek?

Figyelt kérdés

Főleg egy magasabb lányon, de akár alacsonyon is, ha kellően rövid neki.

Olyan, mintha ki lenne nőve. Testhezálló ruhánál nem érződik ez, de az ilyen lengéknél valahogy igen:

[link]


Nekem régen nagy kedvencem volt az ilyesmi, van is itthon 15 darab, de mostanában elkezdtem nevetségesnek látni magamon. Inkább a midit szeretem.

25 éves, 171cm magas, 56 kilos nő vagyok.


febr. 28. 04:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Inkább csak te és a felfogóképességed változott. Nincs ezzel a ruhával az ég világon semmi probléma. Egyáltalán nem kelt kinőtt hatást. A probléma a te fejedben van.
febr. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%

Vegyél alá egy térdig érő vékony leggingset, sokkal jobb lesz az összhatás.


Egyetértek egyébként, ami combközép fölé ér, az már tunika, nem ruha. Semmi szép nincs abban, hogy már a fenékvonal is kilibben (ebben leülni, abba meg bele se gondoljunk).

febr. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Ha cigányasszonynak akar kinézni akkor vegyen alá térdig érő leggingset ja…
febr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
Igen, pont így gondolom én is. Igaz, 10 centivel magasabb vagyok nálad, úgyhogy rám hatványozottan érvényes :(
febr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Miért lettem én, a 3-as lepontozva a földig, ha a 2-esnek mondtam ellent, aki szintén le lett pontozva a földig?
febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Akinek van hozzá alakja azon nem fog úgy kinézni…
febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Metionin ***** válasza:
100%
Nem jutott eszembe ilyesmi, csak simán túl rövidnek találom. Nekem annyiban van szerencsém, hogy alacsony vagyok és ha veszek egy mininek titulált szoknyát vagy ruhát, az simán leér combközépig vagy lejjebb.
febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem, egyáltalán. Pl a képen is nagyon csinos a nő a ruhában.
febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
30%

Férfi szemmel nincs ezzel gond. A paramétereid alapján nincs rossz alakod, szerintem jó lehet!


Persze látni kellene!

Vegyél fel egyet az otthoniak közül és fotózd le magad ,hogy ne látszódjon az arcod!..és tedd fel ide.

febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

(Én mindenkit felpontozok).

Egyébként jó alakom van, midiben is a teljesen passzosz választom, vagy azt ami cicinél és derékban passzos, aztán lent lenge és felsliccelt. Csak valahogy nagyon kislányosnak, kinőttnek érzem már magamon ezeket a darabokat. (Nem nőttem így 20 felett, nem is híztam)

febr. 28. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!