Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szeretnek a csajok akár...

Miért szeretnek a csajok akár rövidnadrághoz vagy szoknyázoz esetleg egy lenge nyári ruhához felvenni tornacipőt vagy edzőcipőt?

Figyelt kérdés

Szerintem nem túl sexy, én annak örülök nyáron is hogy felvehetek egy csinos nyitott magassarkút, papucsot vagy szandált, bár én szeretem nézegetni a csajok lábát szerintem sexy és izgató egy csini szép lábfej.

L17



2023. szept. 14. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Mert már rég nem a hagyományos szexi,nőies stílus a divat többnyire, hanem a minél kényelmesebb,lazább stílus.

Ezért hordanak többnyire holdjáró cipőt,torna,sportcipőt, leggingset,farmert 😉.

Persze majd jönnek a kommentek, hogy ezekben is nőiesek 😊

2023. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Hál'Istennek, hogy divatba jött ez a kombináció!

Annyira örült a lábam, hogy nem kellett hülye kényelmetlen cipőt felvenni egy ruhához. A balerina cipő se kényelmes hosszútávon, vékony a talpa.

Mert inkább nem is vettem volna fel semmilyen szoknyát.

De így tök jó volt!

Rövid nadrághoz eddig is felvettel edzőcipőt.

2023. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

#2 vagyok

Van aki mindenáron szexi akar lenni, nekem ez sose volt szempont, elég volt ha csinos voltam, nem kellett h csorgassák a nyálukat a hapsik.

Magas sarkút soha nem hordtam.

2023. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
68%

Azon túl, hogy a kérdező még csak véletlenül sem 17 éves lány, sokkal inkább egy lihegő efebofil családapa, teljesen egyetértek vele.

40 éves nő vagyok, mi fiatalkorunkban eszméletlenül nőiesen és csinosan öltöztünk. amikor faterom kérdezte, hogy miért nem hordok sportcipőt (mindig fájt a lábam a magassarkúban) teljesen hülyének néztem. Nem tudtak volna nekem annyit fizetni, hogy sportcipőben az utcára lépjek. Ma meg? Lányok trampli sportcipőkben, trottyos nagypapi ghatyóban (amiben 20 kg-val többnek tűnnek), bő pólóban...ha pasi lennék, lekókadna a farkam! És semmi személyiség, mind egyforma, hosszú barna haj. Pfff.

2023. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

#4

Szerintem a mai lányokat nem érdekli, hogy milyen random farok kókad le...

És nagyon is jól teszik.

Én sem akarom h mindenkinek álljon a f.sza amikor végig sétálok az utcán, nem is értem ezt az igényt.

Nagyon is jó, hogy errefelé halad a divat, hogy nem a nők megnyomorítás a cél (fázzon meg a veséje a csípőnadrágban, menjen tönkre a gerince csípője mindene a magassarkútól, a bőre a sminktől stb), hanem a természetesség és a kényelem.

Üdv. 30N

2023. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze attól még nyugodtan hordhatsz magassarkút ha szeretnél, de én is vehetek fel szoknyát anélkül h összetörne a lábam
2023. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Aha, 17L hát persze. Én meg a dalai láma vagyok.

Amúgy azért mert kényelmes. Nem érdekel mi szekszi. Van párom, neki otthon meztelenül nem számít kint mi van rajtam. A többi ember meg ne is nézegessen. (Pláne a lábfétisesek ne.)

2023. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Szoknyához meg ruhához nagyon hülyén néz ki a sportcipő.
2023. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

#8 kit érdekel?

Ne vedd fel ha nem akarod

2023. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

9.

Sajnos nekem nézni kell, nem hordani.

2023. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!