Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Vinteden rólam miért nem...

A Vinteden rólam miért nem írnak véleményt a vásárlók?

Figyelt kérdés
Másnál látom hogy 10/9 eladó ír, hogy kedves eladó meg szép terméket kapott. Nekem meg szinte senki nem ír, pedig szerintem én is nagyon kedves vagyok (megköszönöm a rendelést, megírom mikor adom fel, érdeklődöm hogy jó lett-e a termék ha megkapta a vevő). Nem tudom mit kéne még jobban csinálnom. Nem értem az embereket.

márc. 1. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se írt mindenki, de azért szerencsére akadnak kedves vásárlók, akik visszajelzést írnak. Jól tud esni, ha már az ember fáradozik vele hogy tényleg minden rendben legyen (csomagolás, gyors feladás stb)

Szóval megértelek, hogy ez zavar téged, de sajna ellene nem tudsz tenni. Biztos lesz majd kedves vásárlód is, aki írni fog 🥰

márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak neked nem, újabban nálam se. Általában 5-ből 1 ír. Mikor elindult a vinted mindenki írt. De tök mindegy mert úgyis jön az automatikus 5 csillag szóval nem igazán érdekel.
márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tőlem eddig 3an rendeltek. Szerencsére nekem mindenki az átvétel után nem sokkal írt is, hogy gyors, korrekt eladó vagyok és örültek az apró ajándékoknak is. De szerintem ez változni fog, ha több ruhát sikerül eladni, gondolom úgy vannak vele, hogy sok értékelés van, akkor minek vesződjenek, majd úgyis megy az automatikus értékelés.
márc. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert te kapsz automatikus 5 csillagos értékelést, a vevő meg semmit.
márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!