Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vinteden hány napja van...

Vinteden hány napja van kifizetni a vásárlónak a terméket, ha elfogadtam az alacsonyabb árajánlatát?

Figyelt kérdés

Már 2 napja tette az ajánlatot, ezt elfogadtam, azóta azt írja a vinted hogy várjam meg míg kifizeti. Azt nem találtam a súgóban hogy erre hány napja van.

Közben mások kedvencelik ugyanazt a terméket. Ilyenkor más ugyanúgy meg tudja venni, ha gyorsabb?



2023. júl. 18. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs rá határidő, de még nem voltam ilyen helyzetben

Igen, ha valaki közben alku nélkül megveszi, akkor az övé lesz, hiába tett előtte ajánlatot valaki más

2023. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs határidő. Ő sincs kötelezve rá hogy megvegye csak azért mert olcsóbb ajánlatot kapott.

Ha más megveszi hamarabb, az az ő baja

2023. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Csak így akkor én is adhatok másnak alacsonyabb ajánlatot? Kicsit furcsán jön ki. Nem akarok örökké rajta ülni, nekem az lenne a cél hogy mielőbb vigyék, az ára nem is érdekel annyira.
2023. júl. 18. 23:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül megvette más, és az ajánlatnál lemondva szerepel.
2023. júl. 20. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelessége megvenni. Én azt szoktam csinálni, hogy ha kér ajánlatot, de 1 nap múlva sem veszi meg, akkor törlöm a beszélgetést.

Többnyire amúgy megveszik, de persze jártam már úgy, hogy nem.

És vevőként is jártam már úgy, hogy meggondoltam magam. Vagy nagyon tetszett, ajánlatot tettem rá, elfogadta az eladó, aztán eszembe jutott, hogy rákeresek konkrétan márkára, méretre, színre, és megtaláltam másnál olcsóbban. Vagy jobb állapotban.

Szóval nincs sem időkorlát, sem vásárlási kötelezettség.

2023. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!