Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem ciki ha...

Szerintetek nem ciki ha heteken át majdnem mindig ugyanabba a nadrágban, (néha) póló és pulcsiba járok suliba?

Figyelt kérdés
gimi
2010. okt. 25. 15:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%

a gatya nem annyira, de pólót nem ártana cserélni. :O

amúgy mért akarsz ugyanabban járni ?

2010. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert nem nagyon van neki másik, hogy váltogatni tudja naponta. Amugy én is igy vagyok, van kb 3 nadrágom, ebből az egyik ünnepi, a másik kettő amit rendszeresen hordok. Szerintem nem gáz, de azért figyelj oda, hogy ne legyen koszos, ne legyen szaga. Egyébként ha feketét veszel, akkor kevésbé feltűnő, hogy ez a nadrág már 2 napja rajtad van.
2010. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

ha tényleg nincs több ruhád akkor nem

ha mondjuk hétvégén kimosod a gatyát

de én mondjuk egy pólót 2x veszek fel max 3x, de nem egymás után, hogy ne legyen feltűnő

ha van 3 pólód akkor váltogasd, aztán hétvégén meg nagymosás:)

2010. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

van kb 2 gatyám, abból az egyik tönkrement, ráadásul nem találok semmien jó cuccot amit szívesen hordok:D

na de a pulcsival mi a helyzet?

2010. okt. 25. 15:53
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha farmer az tényleg nem lényeg lehet 2hétig is hordani 1huzamban. Nekem nem büdös sose.

Viszont van 3 hosszú ujjúm meg 3-4 rövid ujjú amit felveszek a kapucnisok alá.

Meg a kutya nem teszi szóvá h nincs másik felsőd?

Ált. suliba még sajna odakellett figyelni mit és hányszor vesz fel az ember mert gyakran voltak akiket az oszt. főnök félre hívott h jó volna ha váltogatnád a ruháid..

Középsuliban meg abszolút le*szarják meddig hordasz 1 cuccot míg nincs szaga :)

18/F

2010. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
8%

adj magadra és vegyél ruhát!

Biztos nem vág földhöz 3-4 ezer ft egy nadrágra vagy 2-3 ezer egy pulóverre!!!

2010. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld kedves utolsó: igenis van, akit földhöz vág az a 3-4000 ft....!!!!
2010. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek olyan embereket, akiket szintén földhözvág 3-4 ezer ft.

Pulcsi, nadrág amúgy egyáltalán nem para. :D Én is hordom többször ezeket egy héten, pedig nekem van rengeteg ruhám(nem mert gazdag vagyok, hanem mert turkálóból veszem a többségét, igaz van pár márkás holmim is, vegyesen). Szóval nempara. :) Ja, a póló se gáz, ha nincs szaga. :) Énis van, hogy felveszem 2x ugyanazt, mert szeretem. :$ Ha meg már van szaga, megy a mosógépbe. :D

2010. okt. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
én kb 1, 1,5 hétig hordok egy pulcsit ugyaniogy a nadrággal.. mert csak két nadrágom van. de hétvégén már kinéztem, fogok venni sokkal több ruhát. a pólót sztem azért 2-3 naponta cseréld le (télen) nyáron tavasszal meg naponta.
2010. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
38%

Milyen anya az aki elengedi a gyerekét 1ruhába hetekig???

Ne másra hanem elsősorban a gyerekérre költsön.Ha meg ennyit nem tud rászánni,hogy minimum legyen 2-3 pulcsija akkor ne ő nevelje.Valószínű nagy szerncséd van,hogy még nem vettek el a szüleidtől és nem intézetbe vagy.Bár ha internetre van pénz...Nem értem miért nem teszed ebből a pénzből kicsit igényesebbé magad!

2010. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!