Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vállalnátok úgy hostess...

Vállalnátok úgy hostess munkát, hogy nem szeretitek a kosztümöt?

Figyelt kérdés

Lenne lehetőségem hostess munkára menni, és szívesen is csinálnám.

Csak a ruha miatt, ami ugye sötét kosztüm, magassarkú ódzkodok kicsit, mert azt nagyon nem szeretem.


Ti vállalnátok így is a munkát, ha a ruhán kívül minden más miatt szívesen csinálnátok?


18/L


U.i.: Szavazósra állítom a kérdést, de kérlek fejtsétek ki hozzászólásban a döntésetek okát is!



márc. 5. 07:19
A kérdező szavazást indított:
Igen, vállalnám
Nem, nem vállalnám
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy a fizetés mennyire áll arányban a kényelmetlenséggel. Nem csak a számodra kellemetlen, (nekem tetsző) öltözködésről van szó, hanem arról is, hogy az adott helyen milyen a vendégkör. 23F
márc. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

5 évig voltam hosztessz, sehol nem kellett kosztüm, magassarkú meg pláne nem 😉


Én több budapesti gyógyfürdőben dolgoztam, az volt a dolgom, hogy a külföldieket kellett terelgetni, fordítani nekik, megmondani hol a kabin, hova megy masszázsra, hol tud pénzt váltani...



Fekete zárt cipő volt rajtam (asszem bőr Converse 😏), fekete laza nadrág, fehér ing. Néha egy laza horgolt csipke kardigán, mert ezek a régi kőépületek baromi hidegek tudnak lenni még nyáron is.

márc. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2#: Jó neked. Konferenciákon legtöbbször kell a kosztüm, magassarkú.
márc. 5. 09:50
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem,nem ezért tanultam.
márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#14 18 évesen zsebpénz-kiegészítésként jó. Ha nem ezért tanultál, legalább nem veszed el más elől a kereseti lehetőséget. Egyébként nem az volt a kérdés, miért tanultál.
márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a szavazatokat és a válaszokat! Akkor elvállalom. :)
márc. 5. 19:51
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
50%
Sok helyen kötelező ennél bénább munkaruha.
márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!