Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hostess munka, öltözködés...

Hostess munka, öltözködés melegben?

Figyelt kérdés

Ma este megyek egy hostess munkára, egy konferencia lesz.

Ugye fehér blúzban, fekete kosztümben és magassarkúban kell lenni

Ma nagyon meleg lesz, szerintetek mit lehet tenni, hogy kibírhatóbb legyen a ruha? Szerintem a helyiség, ahol leszünk, azért légkondis lesz, de amíg odaérek, addig nem. Jobb lenne esetleg ott átöltözni? (Ha lesz rá lehetőségem.) Elvileg székeket, asztalokat is fogunk előtte/utána pakolni. Azt ugye nem a kosztümben kell? :O


20/L



2023. jún. 19. 06:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Wc-ben szerintem simán át tudsz öltözni. Ha pakolni is kell előtte, akkor menj lazább ruhába és utána öltözz át. De én azért még felhívnám a munkáltatót a biztonság kedvéért.
2023. jún. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Biztos kosztumben pakolsz magassarkuban.

😂

2023. jún. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha nektek kell pakolni is, akkor én mindenképp azt javasolnám, hogy ott öltözz majd át. Biztos nem várja senki, hogy kosztümben és magassarkúban cipelj székeket.
2023. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Kosztümben csak nem kell pakolni. 😮😮
2023. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát én is remélem. Azért merült csak fel a kérdés, mert láttam már ilyet rendezvényen, hogy a hostess lányok magassarkúban viszik a székeket...
2023. jún. 19. 11:36
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hosztesz munka kosztüm, blúz, magassarkú???


Akkor akik részt vesznek a rendezvényen, ők mit vesznek fel?

2023. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ezen valószínűleg inget, blúzt, egyberuhát a legtöbb vendég.


De hostessként ilyen konferenciákon mindig fekete-fehétben, kosztümben és magassarkúban vagyunk. Sőt, mondok jobbat, sportrendezvényeken és koncerteken is van, hogy így kell lennünk, oda pedig a vendégek nyilván nem öltöznek ki.

2023. jún. 19. 14:23
 8/20 anonim ***** válasza:

Csak azért akadtam ki, mert ti mint felszolgálók csinosabbak vagytok mint akiket körbe kell ugrálni.


6-os voltam.

2023. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Amolyan "biodíszlet" vagyunk. x"D

Nem (csak) felszolgálók leszünk egyébként. Regisztráljuk a vendégeket a belépésnél, útba igazítjuk őket, tőlünk kérdezhetnek alapvető dolgokat.


Szóval mi csak ott vagyunk csinosan, mosolygunk, és segítünk nekik minden hülyeségben. És igen, legtöbbször csinosabbak vagyunk a fő-fő-fő emberkénék is, aki jön.

2023. jún. 19. 15:13
 10/20 anonim ***** válasza:
Na, hogy volt?
2023. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!