Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sportos srácoknak jól áll a...

Sportos srácoknak jól áll a biciklis nadrág szerintetek? Szerintem utcára is fel lehetne venni, nem csak sporthoz, de csak ritkán látok így fiúkat. 28/f

Figyelt kérdés

márc. 5. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem, az biciklizésre való.
márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Sportos csajsziknak viszont kifejezetten jól áll akkor is, ha nem sportoláshoz használják, hanem utcai viseletként.
márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Mindenki azt hord amit akar, ha tetszik nyugodtan használd, ha divat miatt akarod, akkor arra várnod kell, mivel nem divat pasikon 😉
márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Nem unod még a biciklis nadrágos kérdéseket? Mostanában volt egy pár ilyen kérdés, használd a keresőt!
márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Kedves 4-es, vannak hajfestéses, boxeralsós, tangás kérdések is, amelyek hasonlóak, egymásra hajaznak. Miért pont ez a téma zavar ennyire?
márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

#5

Én nem a 4-es vagyok de tök igaza van. Emellett honnan veszed hogy a többi ismétlődő fétiskérdés nem zavaró?

márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os azok alá nem írják oda hogy miért teszik fel zsinórban ezeket a kérdéseket. Meg elég rendszeresen megkérdezik mindig újonnan, például, hogy "mennyi a fizetésed"? És mindig válaszolnak rá, nem akad fenn rajta senki. Ilyen családi ügyekben szokták még azt mondani a kérdezőknek, hogy "nem unod harmadjára is feltenni ugyanazt a kérdést".


Valóban lehet zavaró is, engem egyik se zavar, de akkor titeket miért nem zavar a másik is, ahol meg nem reklamáltok?

márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7

Én pl oda szoktam írni, de általában töröltetik 🤷‍♀️

márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
És mi van ha azokat a témákat nem nézi, hanem csak ezt? Tényleg nem értem, hogy minek kell hetente többször feltenni biciklis nadrágos kérdést. Egyébként ha látnék más gyakran ismétlődő kérdést, akkor én is odaírnám, hogy használja a keresőt mert gyakran visszatérő kérdésről van szó.
márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
72%
mindig sztreccs nadrágban szoktam kerékpározni kényelmes mert a feszülős nadrág helyén tartja a férfi szervet, szerintem ez alapból kell hozzá, hogy utcán vagy kerékpáron van hordva. Sokan járnak feszülős farmerben is jobban preferálom ezt a ruházatot.
márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!