Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy nő férfi nadrágot vesz...

Ha egy nő férfi nadrágot vesz fel, azt lehet látni,hogy az férfi nadrág?

Figyelt kérdés
febr. 17. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem nagyon.
febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
A gombolásról, de szerintem az átlag ember nem figyeli ezt (most hirtelen nekem is meg kéne néznem, melyik oldali gombolás a női és melyik a férfi).
febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Némelyiknek buggyos "ott középen", ha csaj veszi fel, tehát ugye "ott" ki van hagyva a hely, hogy a pasiknak ne szorítson, viszont mivel egy nőnek ott nincs semmije, felpuklisodik az anyag. Én hordok férfi gatyákat nőként és emiatt nehéz választani, mert mindig fel kell próbálni, hogy ez most az a buggyos fajta-e, vagy se. :D
febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amilyen trottyos igénytelen öltözködés a divat mostanság, szerintem teljesen mindegy, hogy lehet-e látni.
febr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindneki válaszát :)

Igen én is úgy tudtam, hogy a gombolás más oldalon van mint az ingeknél, de van a gumis derekú az azért jobb :)

febr. 18. 09:56
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Nőként miért akarsz férfi nadrágot hordani?
febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert nekem a stílusom elég pasis, szeretem az olyan madragokat ,ami alul szűk ,ugye a vádli körül és fent bővebb, de nöibe ilyen nincs!
febr. 18. 10:23
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
igen nagyon látszik pasinak érzed magad, oszt pasikat mondják igy amugynak hát istenem.
febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az teljesen mindegy minek érzem magam, nem erről szólt a kérdés, de köszi ,hogy hozzá szóltál :)
febr. 18. 13:27
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
teljesen mindegy minek érzed magad 😀 akkor csak pasinak érzed magad nő létedre férfi nadrágot akarsz hordani pasinak fognak nézni talán az célod.
febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!