Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinted -100.000es csomag?

Vinted -100.000es csomag?

Figyelt kérdés

Van egy illető aki több cuccot venne tőlem, kb 100e értékben.

Neki nincs semmi meghirdetett terméke.

4 visszajelzése van. Ezek az eladók olcsó, filléres cuccokat hirdetnek.


Sok olyan sztorit olvasok vintedes facebook csoportokban hogy a vevő azt hazudja hogy sérült/hamis/hiányos terméket kapott és a pénzét is visszakapja illetve a termékeket is megtarthatja.

Kicsit gyanús nekem, hogy ilyen nagy értékben vásárolna amikor eddig csak 1000 ftos cuccokat vehetett. Lehet bepróbálkozna majd valami ilyesmivel?

Szerintetek?


márc. 12. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Valòban gyanùsnak tűnik....
márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A helyedben visszautasítanám
márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább menj biztosra. Ez a 4értékelés annak tűnik, hogy vett 4 random totál olcsó cuccot, hogy kapjon értékeléseket, így ne legyen gyanús a profil.

Elég okos húzás.

márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül letiltottam
márc. 13. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:

A szabályzat szerint csak akkor kapja vissza a pénzét, ha bizonyítékot szolgáltat hogy sérült a termék, vagy eltér a leírtaktol. Ekkor az eladónak van lehetősége visszakérni a ztermeket. Ő akkor kapja vissza a penzt ha visszakuldi neked 5 napon belül. Ha a csomag elveszett akkor is azt bizonyítani kell. De ha ő

felvette a Foxpost automatábol akkor nem tudja azt mondani hogy elveszett.

Akkor tud szerintem becsapni ha eltűnik a penzeddel, tehát megszünteti a számláját. De ahhoz meg kell adnia egy

bankszámlaszámot, ami alapján már be lehet őt azonosítani, így le is buktatta magát. Bár biztos ki lehet játszani, és ezt meg is próbálják, de a vevő is védve van a nem csak a vásárló.

[link]

márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!