Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jár a legtöbb lány...

Miért jár a legtöbb lány kiöltözve egyetemre?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan blézerben, szövetnaciban, magassarkúban járnak.


Nekem is úgy kéne? Mert már kezdem cikinek érezni, hogy én nem úgy vagyok. ><



márc. 13. 07:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez egyetemtől és szaktól is függhet. Nálunk az SZTE-n szinte senki nem így öltözik, ahogy írtad.
márc. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Jogász képzés lesz ez 😁
márc. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én már végeztem, de nálunk sem öltözött ki szinte senki, pedig egy lányokkal teli szakra jártam. 1-2 ember volt a több mint 200-ból, aki néha felvett egy magassarkút vagy blézert, mindenki más farmerben és pólóban járt órára.
márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
3 egyetemre jártam, 3 szakra, szóbeli vizsgát leszámítva soha senki nem volt kiöltözva, max néha, ha utána valami kiöltözős programja volt, de ilyenből több volt a fiú.
márc. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen, jogi kar, bocsánat. Debreceni Egyetem. Itt nagyon sokan csinik, többen, mint nem.
márc. 13. 09:23
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A miskolci jogi karon is ilyenek 😂 mintha valami divatbemutató lenne

Később egy egészsègügyi képzésre is mentem ugyanitt, azon még a vizsgákra se öltöztek ki

márc. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Dress for the job you want, not the job you have🤷‍♀️
márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
81%
Én 3 eltérő szakra is jártam ugyan azon az egyetemen és elmondhatom, hogy van abban igazság, hogy a művészetin és a biológia szakon kb ugyan olyan lazán öltözködnek (a művészetin az is igaz, hogy elmaradhatatlan volt a vászontáska és minimum 1 tetoválás). A jogon jobban szerettek adni magukra az emberek, de érthető mivel a vizsgára sem jelenhetünk meg csak úgy. (Csakis fekete fehérben) 🤷🏻‍♀️ szerintem az is befolyásoló tényező, hogy éppen egy Debreceni egyetem szolnoki kampuszán tanulsz e vagy egy Pesti egyetemen. +Hogy az egyetem milyen szakokat kínál…pl szerintem a testnevelési egyetemen vagy az NKE-n kevésbé öltöznek ki, mint egy BGE-s hallgatók. +Az európai csajok és főleg a balkáni szekció (bár mi pont nem vagyunk balkáni) szeret magára adni…Pl egy amerikai kevésbé. Nem csak a TikTok kapta fel ezt a trendet, és csak az alapján beszélek. Volt szerencsém 1 évet kint tanulni Amerikában és voltak olyanok akik télen otthoni bolyhos mamuszba sétáltak be órára vagy éppen a könyvtárba tanulni. (Természetesen fiúk-lányok egyaránt). 🤷🏻‍♀️
márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Elte jogi karán is ez volt, de nekem az a tapasztalatom, hogy azoknak a 80%-a, aki állandóan erre fektette a hangsúlyt, később átment más egyetemre, vagy nagyon sok csúszással végezte el.
márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

9.


Hát akkor te ezt nagyon benézted, mert egy komoly helyen utána is elvárják, hogy figyelj a megjelenésre.

márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!