Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jár a legtöbb lány...

Miért jár a legtöbb lány kiöltözve egyetemre?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan blézerben, szövetnaciban, magassarkúban járnak.


Nekem is úgy kéne? Mert már kezdem cikinek érezni, hogy én nem úgy vagyok. ><



márc. 13. 07:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

10. Nem néztem be semmit, végzett jogász vagyok.

De ha rendesen elolvastad volna amit írtam, benne van a szövegben, hogy aki állandóan erre fektette a hangsúlyt. Plusz nálunk csomó elsőéves fiú is öltönyben és aktatáskával jelent meg, mögötte általában minimális teljesítménnyel.

márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Holnap felveszek szerintem egy blúzt meg blézert.


Engem zavar, hogy nem vagyok úgy, mint a többiek.

márc. 13. 12:03
 13/20 Metionin ***** válasza:
100%
Vannak karok, ahol ez divat, jogon a fiúk is sokszor öltönyben ülnek be órára, nem csak a lányok öltöznek ki. Én jártam ott TTK-ra, ÁOK-ra és BTK-ra is, mindenhol csak a vizsgákra öltöztek ki, ritka volt, aki elegánsban járt, mondjuk az első 2 helyen nem is lett volna sok értelme a laborok mag a folyamatos rohanás miatt a klinika épületek között. A lényeg, hogy ha téged zavar, hogy nem úgy öltözöl, mint a többiek, akkor öltözz úgy. Aztán majd meglátod, hogy jól érzed-e úgy magad.
márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Volt szerencsém 1 évet kint tanulni Amerikában és voltak olyanok akik télen otthoni bolyhos mamuszba sétáltak be órára vagy éppen a könyvtárba tanulni. (Természetesen fiúk-lányok egyaránt)."


Mikor még ment a Pretty Little Liars, egy fórumon megkérdezte valaki az amerikaiakat, hogy a tinédzserek tényleg ennyire kiöltözve járnak-e suliba. Erre ők csak nevettek, hogy baromira nem, és tényleg ilyeneket mondtak, hogy flipflopban meg macinaciban járnak.

márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom hogy pont az igénytelen jogi karra minek kéne kiöltözni, amikor semmi másból nem áll a szakma, mint birka módjára figyelni a szabályzatokat amiket mikropéniszü frusztrált vezetök hoztak létre, majd belefásulni és kiégni jogi szakmákban már 30 évesen. Még gyárban dolgozni is menöbb, mint a stresszes jogi karok. A müvsulisok meg miért tetoválnának? Elvileg a müvészet az meg a bölcsészet, ahová a "real deal" jár, tehát azok természetesek lesznek és nem fog tetováltatni.
márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
15-ös, ne irigykedj :)
márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 éve végeztem egyetemen, hát nálunk volt minden a 13 centis tűsarkútól elkezdve a platformos crocs klumpáig…


Én igazából nagyrészt farmerbe jártam meg jobb időkbe szoknyába és max. 2 havonta láttak magassarkúba, amúgy meg elegánsabb sportcipőket vagy deichmann-os bokacsizmákat hordtam…

márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsészkaron a fodros blúz, virágos szoknya volt a "kötelező", romantikus megjelenés. Én meg mentem sportcipőben meg melegítőfelsőben. :D

Nem bántam meg, mert amióta felnőttem már inkább csinosabban öltözök, a nagyon sportost már kevésbé tudom beilleszteni.

márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
72%
én patológiai analitikus szakon vagyok, próbálok egyszerre csinosan és praktikusan öltözködni. pl sokat gyalogolok, laborba is van hogy megyek ezért tűsarkút nem szoktam viselni, ha laboros nap van akkor szoktam sportosabban öltözködni, hogy könnyen tudjak akár egy helyben ücsörögni, nem baj ha rámegy a vegyszer a ruhámra köpeny ellenére, amikor csak figyelni kell órán olyankor szeretek blézert, illetve inget viselni.
márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 gabor49 ***** válasza:
39%
ez nem kiöltözes csak igényesség
márc. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!