Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett ekkora divat a...

Miért lett ekkora divat a bokavillantós nadrág?

Figyelt kérdés
Boka fölött véget érő nadrág, sportcipő, titokzokni, és az illetőnek az egész bokája kivan. Mindezt úgy, hogy odakint mínusz van, én bakancsban meg thermo aláöltözetben szorítom össze a lyukam, hogy ne fázzak. Nagyon sok embert láttam így közlekedni télen, de számomra továbbra is csak azt a benyomást kelti, hogy kicsi rá a nadrág. Aki így öltözködik, az miért teszi? Magának vagy másnak akar tetszeni? Miért éri meg lefagyni?

márc. 18. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
divatban ne keress miérteket.
márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se keresd a divatban a logikát vagy az értelmet, praktikus okokat meg végképp ne.
márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van rajta nylon zokni és azért nem fázik.

Lehet, hogy nem sokat van kint és annyit kibír.

Lehet, hogy nem fázós.

Régebben én is simán elvoltam egy kis rövid kabátban, most meg ha hideg van, hosszú pufi kell, mert megfagyok.

márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem rendes hosszabb zokniból van összesen vagy 3db. Mind bokazokni. Bakkancsot nem szeretem, nem is hordok (max ha olyan helyen laknék, hogy indokolt). Sokszor kint van télen a bokám. Mostanában a telek nem túl hidegek, sokat se vagyok kint és lábam se fázós. Ha hideg lenne, hosszú ideig tartózkodnék kint, akkor nyilván másképp öltözködök. De így??? Pont nem érdekel. Van aki rákérdez... elmondom neki is szívesen hogy nem fázok. Viszont annyira fura kérdések ezek. Csak el tudom dönteni, hogy miképp fázok és miképp nem. Ha meg netán fázok, legyen már az én hülyeségem :D

Amúgy megfelelő méretű nadrág + bokazokni és alacsonyszárú cipőnél lényegében garantált, hogy kint lesz a boka valamennyire, nem a nadrág rövid.

Kabátot viszont veszek fel, akár dupla pulcsi/póló, mert felül tudok fázni igencsak hamar. És a kezeim is perceken belül le tudnak fagyni kesztyű nélkül, főleg biciklizés közben.

márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem bejön,főleg csajokon.Nem mindenki fázós.
márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy gumis a nadrág szára, és egyszerűen nem lehet lejjeb húzni vagy ilyesmi.
márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Dehogynem fázik, -5-ben is abban jártak. Ha nem fázna, pólóban és/vagy rövidnadrágban is lenne mellette. Csak egy idétlen divat.
márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7, nem ilyen egyszerű a fázás. Én ma itthon pulcsiban és mezítláb voltam, mert ez volt jó a hőérzetemnek.
márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kb 2 3 éve egyik haverom át hívott, ki találtuk hogy el menni meg inni valamit, otthon rövid gatyába volt, fel öltözött, kicsit fura volt, csupasz felső testre póló nélkül pulcsit fel vette, majd rövid gatyát le vette, majd ezt a rövid szárú bokánál szűkül, bő fazonú farmert fel vette, csak úgy boxer nélkül, fel vette nagy pufi kabátot, itt jött az hogy kérdeztem hogy zokni? Mondja hogy néha rövid boka zoknit vesz fel, nem mindig, vastagabb sport cipő abba az a jó hogy mezítláb van a lába benne nem fázik neki, szóval nekem akkor ez mind érdekes volt, utána volt hogy másoknál is láttam ilyen boka villantos nagy kabátot öltöztetett.
márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért volt tinikoromban divat a hosszú, harangaljú nadrág, aminek a szárára folyamat ráléptem, az esőben elázott, a felsózott hó meg fehér csíkot hagyott rajta?


A francért kell textildarabokon így felbaszni magad.

márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!