Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik évszak típus lehetek?...

Melyik évszak típus lehetek? Nem igazán tudom behatárolni?

Figyelt kérdés
Fehér bőr, talán picit rózsaszínes, de inkább sápadt. Kék szemek, napfényben világoskékek, eléggé feltűnőek, nem olyan átlátszó “vizes” szemek, hanem erős kék. A hajam meg vöröses barna, meleg árnyalat. Nem erős fényben barnának tűnik.
márc. 21. 04:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetes hajszíned ez?

Szeplőid vannak? Hidegek vagy melegek? Nehezen barnulsz? Barnulsz vagy csak megégsz?

Egyértelműek a színeid?

A tavaszra tippelek egyébként. Ami tél felé megy. Élénk tavasz.

A szemed vibráló, egyértelműségéből.

Milyen sminket szoktál viselni, amit rengeteg megdícsérnek?

márc. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Természetes a hajszínem.

Nincsenek szeplőim, és nem égek le, de nem is barnulok sötétre/1-2 alkalom után. Fokozatosan le tudok barnulni.


A sminkem: korrektor szem alá, vízvonal belül fehérrel, külső sarokban feketével, szemhéjtus és kiigazítom porral a szemöldököm. Már vagy 10 éve így sminkelek, nem nagyon próbálkozok mással, ez tetszik magamon, a szememet szeretem kiemelni.

Bronzot, arcpírt, rúzst nem használok. Azt tudom, hogy a rózsaszín élénk rúzs szörnyen állt, amikor egyszer felkentem.

márc. 21. 06:09
 3/5 anonim ***** válasza:

A tippemet tartom. Élénk tavasz.

De biztosat csak színtanácsadással tudhatsz, színkendőzéssel.

márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tavasz, azon belül nagyon nehéz lenne megmondani leírás alapján.
márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is tavaszra tippelek.
márc. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!