Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az szép vagy inkább túlzottan...

Az szép vagy inkább túlzottan kirívó ha nem nyáron nem veszek melltartót fel ha iskolába vagy utcára megyek? Leginkább lányok válaszát várom. 19L

Figyelt kérdés

márc. 22. 07:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Iskolába azért érdemes,a cikizés miatt,de a nyári melegben nem szoktam,mondjuk nekem nincs nagy mellem.
márc. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Ízléstelen
márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
22%
Kihívó, de mi nagyon örülünk neki :)
márc. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Kihívó, de mint látod, a pasik erre gerjednek.
márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Iskolába inkább vegyél fel, de amúgy máshova én se szoktam nagyon sokszor, nincs vele semmi baj. Esetleg köztes megoldásként szivacs, merevítő meg mindenféle hülyeség nélküli kis topot felveszek melltartó helyett hogy azért.. na, ne látszódjon át minden. :D Azt alig érezni. 19L
márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Iskolába sem hordok, hallottam néhány kedvező és kedvezőtlen véleményt, de a saját ízlésemhez alkalmazkodom, nem máséhoz. 11. oszt. gimi.
márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Én sem hordok suliba már 3 éve, 9. osztálytól kezdve.

1-2 ember furán néz, de soha senkinek semilyen megjegyzése nem volt.

75/B kosár.

márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudom elképzelni, hogy iskolába ne vennék fel, és eléggé kétlem, hogy lányok írták, hogy igen.
márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Metionin ***** válasza:
69%
Melltől és ruhától függ. Egy nem áttetsző felsőben egy átlagos mell egyáltalán nem ízléstelen. Én sem hordok bár nekem alig van mellem, az A kosarat sem töltené ki. Bizonyos pólók alá szoktam sort topot vagy bralettet ha átlátszóbb, de a legtöbb felsőm és egyberuhám kompatibilis a melltartó nélküliséggel.
márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Én fel szoktam venni iskolába melltartót 30F
márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!