Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete zakóval és fekete...

Fekete zakóval és fekete nadrággal ez nagyon kirívó lenne?Kinevetnének benne?

Figyelt kérdés
[link]

jan. 16. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez bármivel roma lakodalom.
jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nevetni biztos nem, de ízléstelen. Persze ha tetszik, vedd fel, kinek mi köze hozzá!
jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Az anyaga nőies, a mintázata meg... inkább hagyjuk. Én nem venném fel semmivel, de ha neked tetszik, viseld.
jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
XD
jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Italian style.

Gondolom nem farmer polos tarsasagba mesz.


Mi az alkalom,ahova felveszed?

Ok a ko etkezo alkalmakkor zako nelkul (fekete felso resz) : Buli,szinhaz,csaladi vacsi,barati vacsi/ebed/kavezgatas,beulni vhova,setahoz,Randira,szulonspi buliba. Ingatlan uzletkoto /autoertekesito/portasnak,tacisoforkodeshez,pincerkedeshez,kutyasetaltatashoz (Bp belvarosa),eskuvore,soppingolashoz,masszazsszslonba meneshez.



Nem ok peldaul: temetesre vendegkent vagy papkent. (Halottkent szerintem izleses lenne viselned. ),erettsegi vizsgara,allasinterjura a katonasaghoz /bankba,strandon,uszomedenceben.


Alap,h ehhez a sotet haj borosta,helyes arc es kigyurt test all jol.


Szova hova venned fel?

jan. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, kinevetnélek, csak félnék hogy rámküldöd az indomagyar tesókat
jan. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ha kár maximalizmusban utazol, akkor valami olyan kell mellé, magenta, vörös bárony, vagy türkizkék?


Igen, ez nem egy szolid darab, és igen, meg fognak nézni.

jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a minta egyáltalán nem tetszik, igen olyan romás. Viszont szerintem egy pasin is tud jól állni egy selyem ing, még ha sokak szerint ez nőies anyag lenne. Pl egy sötét szűrke már jó választás lenne a feketéhez
jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!