Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a stílushoz milyen...

Ehhez a stílushoz milyen cipők illenének?

Figyelt kérdés

Old money stílusban kezdtem el öltözni. Persze nem luxusmárkákból. Csak ehhez állok a legközelebb stílusban. Úgy érzem megtaláltam benne magamat. Nagyon tetszenek azok a cuccok amiket most hordok. Sima egyszerű, olcsó ruhákra kell gondolni. (másodkézből is) A pólóim pl.sinsayről vannak. Egyszínűek, se logó se semmi. Nadrágnál a farmert és a szövetnadrágot preferálom. Pulóverekből is inkább egyszínűeket, a kötöttekből a színesek is tetszenek. Persze normális színösszeállítással.

Magyarul a sportos dolgokat hanyagolom. (ha valaki még is tud elegáns, de sportos ötleteket is, azokat szívesen fogadom)


A fő kérdésem, hogy cipők terén a fent leírtakhoz mi áll a legközelebb?

Egy fehér Jordan 1 Low beleférne a stílusba, vagy csak elrontaná?

Vagy inkább próbálkozzak Ralph Lauren féle sneakerekkel?



márc. 23. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
menj fel pinterestre es ird be "old money outfits" ott biztosan talalsz kepeket olyanokrol akik ebben a stilusban oltozkodnek es lathatod milyen cipot viselnek
márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%

Nem annyira értem. Azt írod, a sportos dolgokat hanyagolod, de a póló-farmer az pont hogy elég sportos. A sneaker is sportos, akármilyen színű vagy márkájú. A leírt ruháidhoz az old money stílusnak nem sok köze van, sőt. Ettől függetlenül persze, a sima póló meg a farmer vagy szövetnadrág bármihez megy, sneakerhez is.

Az old moneynak az alapja a minőségi anyagok, ez cipőnél leginkább a bőrt jelenti. A Jorden meg a Ralph Lauren is tipikusan azok a márkák amiktől elhatárolódik ez a stílus, hiszen pont a logók hiánya a másik lényegi pontja a dolognak.

márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!