Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shein cipő vélemények?

Virág 30 kérdése:

Shein cipő vélemények?

Figyelt kérdés
Gondoltam rendelnék, de elég olcsó... Van annyira jó mint egy kínai vagy annyira sem?

ápr. 4. 11:11
 1/3 Metionin ***** válasza:
Vannak meglepően jók és ergya minőségűek is. A kínainál szerintem nem rosszabb a gyengébb minőség sem. Bár eddig összesen 1 gyengébe futottam bele, azt is kaptam és nem én vettem. Lehet ha magamnak nézem, nem rendeltem volna meg mert a véleményeknél többen írták azt, ami miatt én is gyengének találom. Van viszont egy közepes kínai minőségű és 2 meglepően jó cipőm onnan. Itt is ami fontos, olvass el mindent és belső talphossz alapján válassz méretet.
ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősnek rendeltem fehér sportcipőt. A fehér nem fehér volt hanem inkább ilyen törtfehér, és mivel a talpa és az oldala tényleg az az igazi fehér volt, szerintem elég gázul nézett ki. De az ára nem volt vészes úgyhogy... Most magamnak rendeltem egy fehér slip-on-t..hát kiváncsi leszek mit kapok. 5500-ről volt akciós 3500-ra. Majd megírom kb egy hét múlva..:)
ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na milyen lett a cipő?
ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!