Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vett valaki így cipőt már ?...

Vett valaki így cipőt már ? Sajnos csak úgy tudtam egy cipőt megvenni, hogy egyetlen méret volt belőle, az is 1cm-el nagyobb, mint a lábam, de nem akartam kihagyni.

Figyelt kérdés
Egy 38-as női chelsea csizmáról van szó.

ápr. 5. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt, hogy fél számmal nagyobb cipőt vettem, én sarokvédőt ragasztottam bele, igy tökéletes volt
ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyik ismerősöm azt ajánlotta tömjem ki az orrát, de félek hogy kidörzsöli az ujjaimat. :(
ápr. 5. 22:10
 3/6 hosszúhajú ***** válasza:
én is saroktapaszt, jól múkódik!
ápr. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél bele plusz egy talpbetétet, amúgy bokacsizmában nem vészes, a szára ugyis fogja a lábad.
ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hosszúhajú ***** válasza:

Tényleg azt én is próbáltam az is jó!

Bocs hogy mindenkire reagálok pedig nem is az én kérdésem de nagyon jókat írnak és én is mindegyiket próbáltam valóban bevált kombinálva plane jó.

ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Rendeltem sarokvédőt. Bár még a csizma nem jött meg, de biztos, ami biztos.
ápr. 6. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!