Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma húztatok a lábatokra...

Ma húztatok a lábatokra harisnyát?

Figyelt kérdés
Nagyon durva hideg van és én a nadrág alá is vettem fel. Ti mennyire vagytok fázósak?
2010. okt. 27. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam felvenni harisnyát. Főleg mert én még hajnalba buszozok az iskola miatt.
2010. okt. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ma is vettem fel két vékony nejlonharisnyát, mivel én is korán indulok a suliba és olyankor nagyon hideg van.
2010. okt. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát én ma nem mert itthon vagyok,de eddig minden nap igen. vastagabb harisnyát,persze nem olyan kényelmetlent mint az oviba:D
2010. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én ma nem mozdulok ki, mert őszi szünet van, de egyébként biztosan húznék harisnyát, mert az esetek 80%-ban szoknyát hordok. Amúgy nem vagyok fázós, télen is simán veszek fel térd feletti szoknyákat vastag harisnyával(na meg földig érő szövetkabáttal:D). Igazából nadrágban jobban fázom, mint harisnyában. 21/L
2010. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is jobban fázok nadrágban, mint harisnyában és szoknyában. De nekem is kevés egy harisnya. Ha suliba megyek, akkor kettőt is fel szoktam venni, ha meg buliba, akkor csak egyet.
2010. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!