Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan és meddig voltatok...

Hogyan és meddig voltatok kiöltözve mostanában?

Figyelt kérdés

Mi volt az utolsó három alkalom, amikor kiöltöztetek?

Mi volt rajtatok?

Mennyi ideig voltatok kiöltözve?


Én nem viselem jól ezeket az alkalmakat, de sokszor kell kiöltöznöm. Kíváncsi vagyok, ti hogy vagytok ezzel.


23/L



ápr. 11. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Színházba mentem, bokáig érő egyberuhában, oda-vissza viseltem, mondjuk 5 órát összesen.
ápr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Hűha, hát mi számít kiöltözésnek? Úgy 10 éve volt rajtam nyáron egy ruhácska, nekem már az is annak számított. De szerintem, amit a többség ért ezalatt, úgy még sosem voltam kiöktözve
ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként be csatlakozva a témában, én nem szeretek ki öltözni, szerencsére nagyon ritkán kell, egy olyan alkalmat tudok kb 10 év a szakközépiskolába ballagásomon, öltönyben kellett mennem, májusban volt meleg volt az idő, azt volt az egy szerencse hogy világos szürkés színű öltönyöm volt, készüldtem reggel zuhanyzás stb, öltözők fel, csak az öltöny készítettem kézhez, úgy voltam vele hogy max kényelmesebb lesz, inget fel vettem utána a nadrágot, alsó gatyát nem készítettem ki, így már nem akartam időzni, alsógatya nélkül voltam, utána siettem be a suliba, szóval nekem ezek a nagyon ki öltözők dolgok szintén nem jönnek be, kerülöm, ha lehetőség van akkor mindig úgy öltözők ki inkább szolidan sima fekete farmer és valami normál ing és ennyi, ezt még úgy el tudom viselni.
ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Karácsonykor a céges rendezvényen voltam csak kiöltözve tavaly. Fekete térd fölé érő hosszú ujjú ruhám volt, aminek a hátán van kivágás. Anyagában ilyen inda mintás bársony cucc. Hozzá fekete harisnya és sima fekete magassarkú. Munka után délután felvettem és kb. éjfélig volt rajtam. Azelőtt már nem emlékszem, hétköznap is veszek fel a saját stílusomban elegánsabb cuccokat de kifejezetten ez a rendezvényre kiöltözés nálam ritka, kb. csak ilyen céges dolgok.
ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Záróvizsga januárban.

Régebben én sem szerette kiötözni. Lehet ez a korral jár, de néha már-már igénylem is.

ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabor49 ***** válasza:
nyilvan ha valaki elmegy valahova normalisan felöltözik 50/f
ápr. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a “kiöltözés” fogalom még mindig elég tág és megfoghatatlan.

Valakinek már az is kiöltözés, ha alkalomadtán fel kell vennie egy fehér inget, míg más az év 365 napját ilyen szerelésben tölti.

Én pl. szeretek elegánsan öltözködni kisebb-nagyobb extravagáns csavarral. Tavaly a nyaram felét szoknyában töltöttem, mégsem érzem kiöltözésnek az ilyen alkalmakat. Ilyenkor is ügyelek arra, hogy kényelmes anyagokat viseljek.

ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!