Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irodákba, fiataloknál miért...

Irodákba, fiataloknál miért nem divat mostanában a váltópapucs?

Figyelt kérdés
Miért jó bárkinek egész nap zárt cipőben lenni, főleg ha az irodát agyon is fűtik. És persze nem kell menni sehova egész nap.

febr. 23. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Pl férfiként elég gáz lenne papucs zokni kombó
febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért? Én is ffi vok
febr. 23. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Mert ez nem hálószoba, hanem munkahely.
febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Amennyiben nem egy bundás csizmáról van szó, vagy ilyesmi, addig kétlem, hogy annyira zavaró lenne egész nap a zárt cipő. Vagyis tudom, hogy nem zavaró.
febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
80%
Nálunk nem fűtenek annyira de amúgy sem hiszem, hogy annyira zavaró lenne. Iskolában sem volt váltócipőnk felsőben meg gimiben, mégis elvoltunk a vastag bakancsokban meg csizmákban is bent.
febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetemen oktatok, meg laborba végzek munkát. Valahogy fura lenne a folyosón papucsban slattyogni.

Nálunk a vizsgaidőszakban az irodákban 16 fok volt, a laborokban 12. Szóval nem kellett megsülni.

De ettől függetlenül sem szoktam bundás bélelt csizmákat hordani. Mostanában már nincs is tartósan nagy hideg, meg napokig, hetekig megmaradó hó. Így nem indokolja semmi a bélelt bakancsot. Igyekszem jó minőségű, természetes anyagú cipőket venni. Vagy valódi bőrt, vagy textilt. Ezekbe egész napi hordás során sem fől bele a lábam.

febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%

Papucsban lenni laza menő.

Ha persze a papucs is az

febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Mert változik a világ.
márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!