Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Véglegesen szőrtelenített...

Véglegesen szőrtelenített lábak és forrónadrág (a képen lycra, de városban farmer) fiúkon, vélemény?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 20:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Kép lemaradt: [link]
ápr. 13. 20:41
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Nekem tetszik 😊. De én olyan forrónacit hordok,ami elálló. Jobban tetszik.
ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen lábakkal tökéletes
ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
nem tetszik
ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Ez fürdőgatya ami a csávón van, nem?

Nem teljesen értem amúgy az összefüggést a gatya hossza és a szőrtelenítés között.

A lábamat nem szoktam szőrteleníteni. Nem extrém módon szőrös. De szoktam rövid gatyákat hordani. Nem ilyen pitsagatyát, de az átlagnál rövidebbeket. Pl. combközépig érőket simán hordok nyáron utcára is.

ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Nekem egyáltalán nem tetszik. Igaz, én hetero nő vagyok.
ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#5: (nagyon) rövid bélelt biciklis nadrág
ápr. 13. 21:24
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon jó.
ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Metionin ***** válasza:
49%

Te már raktál ki korábban kérdéseket erről, nem? Még mindig jók a lábaid és ha te voltál régebben egész alakos képen is, akkor még mindig ajánlom, hogy próbálkozz be modellügynökségeknél.

A gatya továbbra is magánügyed, szerintem semmi baj vele, hordd nyugodtan. Ha pedig a múltkori szőke srác vagy, akkor érdekelne, hol csináltattál végleges szőrtelenítést, mert mindenhol azt hallom, hogy az csak a világos bőr + sötét szőr kombónál hatásos.

ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9: az a lézer, ami csak sötét szőrre hat világos bőrön. Az elektrolízis minden szőrre hat, de rém pepecselős meló, de megérte a ráfordított időt, meg egyebeket
ápr. 13. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!