Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Véglegesen szőrtelenített...

Véglegesen szőrtelenített lábak és forrónadrág (a képen lycra, de városban farmer) fiúkon, vélemény?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 20:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
#7, én mondjuk pont biciklizek. Nagyon gyakran veszek fel jó időban tapadós betétes gatyát. De pont az a bajom velük, hogy férfi fazonból kizárólag térdig érőket kapok. Pedig szívesen hordanék én is ebből rövidebbeket, de sehol nincs. Még külföldi rendelős oldalon se láttam még. Kánikulában sokkal praktikusabb lenne egy combközépig, vagy akár a comb felső harmadáig érő fazon. És akkor strandon sem néznék ki olyan hülyén a térd alatt lebarnult lábammal, miközben a combom meg hó fehér!
ápr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Nálad a privát vélemény nem is érdekes? Mert nem válaszol egy támogató kérdésemre.
ápr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%

Férfi ne hordjon picsagatyát


(nőn is gáz mondjuk)

ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%
Borzalmas.
ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Metionin ***** válasza:
100%
#10. Köszi, utánanézek :D ez talán megoldás lenne akkor nekem is.
ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Harisnyás férfi?
ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
#16 azt nem hordok
ápr. 16. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!