Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Milyen alsónadrágok...

Fiúk! Milyen alsónadrágok viseltek mostanában? Fazon, márka, szín hagyományos alsónadrág vagy laza BoxerShort miatt nem cikiznek?

Figyelt kérdés

ápr. 14. 00:00
 1/6 anonim válasza:
70%
Fecskét meg boxert hordok. Márkából van mindenféle Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Puma, champion stb. Strandra is egyre többször fecskét veszek short helyett.
ápr. 14. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok márkafétises. Legyen jó az anyaga, magas pamuttartalmú, kényelmes és megfizethető. A többi nem érdekel, nem másnak akarom mutogatni.

Fecskét soha nem hordok. Az utoljára gyerekkoromban volt rajtam. Anyám ezt erőltette rám, sikerült megutáltatnia velem. Persze akinek ez kényelmes, nincs ezzel semmi bajom, hordja nyugodtan!

Szóval általában kétfélét hordok:

1. Tapadós csípő boxer. Ez kényelmes, sprotnál, mozgásnál is tartja a csomagot. Szűkebb nadrág alatt sem kell eligazgatni, nem gyűrődik fel. Ebből valamiért legiinkább egyszínű feketéim vannak.

2. Laza szövet boxer. Ez meg még kényelmesebb, jól szellőzik, nem is érzem szinte, hogy rajtam van, nagyobb szabadságérzetet ad. Ezt kicsit bővebb szárú nadrág alatt hordom. Ebből van egyszínű feketém, szürkém, meg kockásak is.

Szóval a kedvemtől, nadrág fazonjától függ, hogy épp melyik van rajtam. Most egyébként egy fekete-fehér kockás laza boxerban vagyok. Nem márkás, de nagyon kényelmes, szeretem.

ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sportboxereket szoktam hordani.
ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én MST meg Tezenis fecskéket hordok általában. Van pár másmilyen is😊 22f
ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Tapadós Calvin Klein, Boss boxereket illetve Calvin Klein fecskék ez hordok több színben.

22f

ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Én a tapadós "híve" vagyok.


Fecskét kicsiként hordtam, emlékszem milyen büszke voltam arra, hogy Pókemberes :D


Jack&Jones márkát hordok főleg, alapból nem érdekel a márka de ez például nagyon kényelmes, bevált és szerencsére a családom olyan anyagi helyzetben van, hogy megvehetjük így ezt hordom.


16F

ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!