Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vans cipők mennyire kényelmese...

Vans cipők mennyire kényelmesek? Sok az 1x hordott hirdetés, ezért kérdezem.

Figyelt kérdés
Használtat keresek, de postázással nem tudnám felpróbálni.
ápr. 17. 05:34
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Használtan biztos nem vennék cipőt. Jó kis lábgombapörkölt😂😂😂
ápr. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Én szeretem, nekem kényelmes. De használtat én se vennék.
ápr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felpróbálod üzletben és ha kényelmes, akkor keresel olyan hirdetést.
ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Millió ember vesz használt cipőt, márkás gyerek cipőket is olcsón szoktam megvenni, párszor hordják és ki is növik. Gomba csak nedves helyen terjed, cipőket kimosom ennyi.
ápr. 17. 12:35
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

4.

Ez nem csak ennyi.

Lábat is szoktak az emberek mosni, attól még minden 2.-nak gombás a bőre vagy körme. Tojik a fél éves gomba is a cipőben arra, hogy te egyszer bevágod a mosógépbe.

ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5ös ez nagy baromság volt, ne fokozd.
ápr. 17. 19:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem a gombák miatt nem vennék használtat. Cipőt általában pár évig hordom, mert vagy szétrúgom, vagy a talpát lyukasra koptatom. Használtnál ez az időtartam még kevesebb. Szerintem nem annyival olcsóbb a használt, mint az új, hogy megérje. Autóra is ezért nem veszek használt gumit. Oké, hogy valamivel olcsóbb, de kevesebb ideig is tudom használni.

A Vansok árfolamát nem ismerem. Más márkánál beléptem adok-veszek facebook csoportba. De elnézve az árakat, inkább vettem újat. Ebből a fajtából, amin gondolkoztam 40e Ft az új cipő üzletben, felpróbálva, számlával garanciával. Na ugyanezt használtan, lutri mérettel, amire vadászni kell, garancia nélkül, úgy hogy még a postaköltséget is fizessem, megkamtam volna 30-ért + pk. Szerintem ez már nem olyan óriási árkülönbség, hogy megérje.

Ha használt Vanst, ránézésre képről vállalható állapotban kapsz pár ezer forintért, akkor oké. De többet használtan biztosan nem adnék érte.

ápr. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld fel boltban és ha kényelmes, rendeld meg
ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha egy boltban 30ezres cipőt 8-10ért meg lehet venni, az elég nagy különbség.

Gyerekcipőknél, még kamasznál sincs szétrúgva egyáltalán, átnövik egyszerűen.

Én Skechers gyerekcipőt nem tudok eladni 1500ért mert nem viszik el.

ápr. 20. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!