Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk a boxeralsón ez mire való?

Fiúk a boxeralsón ez mire való?

Figyelt kérdés

Mar evek ota latom ezeket a zseb vagy nem tudom miket a boxereken de sosem ertettem mire valo

Nekem meg sosem volt ilyen zsebes vagy nem tudom milyen boxerem, de ez most mire valo? Ott egy zseb van? Vagy ha benyulsz ott a farkad?

Valaki aki tudja valaszoljon mar


[link]


Itt egy kep rola mirol beszelek, ez egy netes kep nem az en boxerem, amint mondtam korabban is nem volt meg soha ilyen boxerem


Vagy ha van valaki aki szinten nem tudja mire valo de van ilyen boxere az mire hasznalja?



ápr. 19. 17:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy ha benyulsz ott a farkad?"

Bingó!

ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, slicc nincs rajta, viszont így mégis hozzáférhető marad a műszer pl egy piszoárnál.
ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

De minek az? Alapbol ha wcre mesz akkor letolod es kicsapod

Ki az aki meg azzal babral hogy azon a kis zseben kiszedje a farkat

ápr. 19. 17:57
 4/23 A kérdező kommentje:

Meg ki az aki a nadragjat letolja aztan meg a boxer zseben kiveszi a farkat? Most oszinten xd ez annyira hulyeseg

Alapbol ha wczel a nadragot meg a boxert egyszerre megfogod es ugy csapod ki a farkad

ápr. 19. 17:59
 5/23 anonim ***** válasza:
Egy sliccen keresztül sokszor nem lenne túl egyszerű manőver bármit is letolni...
ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell letolnod a gatyád hogy tudj pisilni
ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te hány éves vagy?
ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Attol fugg miert kerdezed
ápr. 19. 18:23
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy újdonság a slicc létezése
ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Tudom milyen es mire valo a slicc de boxerre nincs erteme mert senki sem hasznalja en pl ha melegitobe vagyok megfogom a boxert es a nadragot egyusere es kiveszem a farkam

Farmerbe kigombolom es lehuzom a sliccet aztn boxerbol kiveszem

ápr. 19. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!