Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fontos! Mi legyek HALLOWEENKOR?

Fontos! Mi legyek HALLOWEENKOR?

Figyelt kérdés
Holnap után tartsuk és még azt se tudom mi legyek..Segitséég...Ha tudtok valami jo otleteket hogy a ruhazatot hogy lehet konnyen megoldani kerlek irjátok meg:)
2010. okt. 27. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:

ennyi informűcióban nem igazán lehet jó tippeket adni...

bulit tartotok? otthon lesztek vagy vmi programon? hány évesek vagytok? beöltöztök, azért kell a ruházatot megoldani?

2010. okt. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Öltözz amerikainak. Ha jól tudom, Magyországon nem így emlékeznek a halottakra.
2010. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
(első vagyok, kicsit félreolvastam a kérdést, de a legtöbb kérdésem még így is áll :D )
2010. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Öltözz emósnak,az elég ijesztő tud lenni! :)


25/N

2010. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Alapvetően nem szeretem az amerikaiak modern szokásait, ez az egyetlen amivel abszolút egyetértek. A magyar módi az, hogy sírunk, az amerikai pedig, hogy szórakoznak. Örülök hogy ezt kezdjük mi is átvenni.
2010. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem kötözködni akarok, de olvasd el mit írsz mielött kiírod mert nem túl értelmes amit írtál.

legyél ördök az egyszerű

2010. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem sírás-rívásról szól a halottak napja itthon, hanem csendes, diszkrét megemlékezésről. Az amerikai szokások átvételről annyit, hogy nem más, mint ünnepi köntösbe bújtatott pénzszórás.
2010. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
legyél szellem..en is az aleszek..csak egy asztalteritot magadra teritesz.kivagsz 2 lyukat a szemednel..es meg is van
2010. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

legyél zombi , tavaly az voltam :) pár óra alatt megvolt a ruhám :)


annyi kell hozzá hogy egy pólót és egy nadrágot amit nem sajnálsz kicsit összekoszolsz, pár lyukat vágsz/hasítasz rajta, a végén piros temperával összekened mintha véres lenne :) hajadat feltupírozod/összekócolod.. ha világos hajad van akkor esetleg vehetsz fekete hajsprayt és befújod vele :)

smink :

[link] (húú de hosszú xD)

én így néztem ki :)

2010. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:P
2010. dec. 18. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!