Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A parommal vita alakult ki....

A parommal vita alakult ki. Szerinte a csiponadrag vagy szokna viselesekor a pulover vagy kabat alol 5-6 centire kivillano derek izlestelen. Szerintem szexi evszakol fggetlenul. Leuleskor is max 10 centi es fehernemu nem.Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

#Derek #Kuvillani #Csiponadrag
ápr. 22. 07:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nevetséges az, amikor még a kabát alól is kilátszik. Nyáron oké, de kabátos időben még egészségtelen is.
ápr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ízléstelennek azért nem nevezném, de szerintem sem jó. Ha már legalább pulcsi kell ne legyen már ki az ember dereka!
ápr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Párodnak adok igazat
ápr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Én mindig is hordtam, és hordok is a mai napig haspólót tizenpáréves koromtól kezdve, most vagyok 33, de csak nyáron. Nem ízléstelen, nekem jó alakom van. Nem a párodnak öltözöl, hanem saját magadnak.
ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Metionin ***** válasza:
100%

Meleg időben okés, nem ízléstelen de nem is szexi. Az csak egy derék/has.

Jó alak kell hozzá és tudni, hogy hova nem vesszük fel, ennyi.

ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Párodnak van igaza. Fesztiválra, stranra oke de amugy nem
ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Télen takarja valami a derekad.Semmi ízlestelen nincs benne.Igaz én akkor voltam fiatal,amikor a csípő nadrág és a rendes haspóló volt divat,mégse vergődött rajta senki.

40 évesen is felveszem,ha épp olyan az alakom hozzá.

ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 NTBS ***** válasza:
Szerintem ne villanjon ki.
ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Akit nem zavar, hogy kinn van a dereka 10 fokban, az minek vesz egyáltalán kabátot?
ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszonom.a valaszokat es igazan ugy latom egyikunk oldalara sem billent el a merleg. A teli idoszokban sem faztam meg soha
ápr. 23. 07:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!