Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Crocs klumpáról mi a véleménye...

Crocs klumpáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Egyre jobban tetszik a crocs klumpának a platformos változata, de szerintem picit drága. Van itt olyan akinek van és tud róla véleményt mondani? Megérik a pénzüket? Kényelmes viselet?

ápr. 22. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán jó, nincs a lábnak benne tartása.
ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egészségtelen, lötyög benne a láb.
ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint szeretem :D

Az elmúlt 6 évben 3 pár is a birtokomba került

Ez a kedvencem: [link]

ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régen ilyen gumi klumpákat utcára, a fogatlan alkoholista züllött c típusú nők, és tróger gyerekeik viseltek. Szerintem baromi ízléstelen egy ilyen sz@rban az utcán mászkálni. Hiába crocs vagy bármi más “fancy” márka van rajta, attól még ugyanolyan suttyó viselet, mint a melegítő nadrág.
ápr. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem 17-18-19 évesen volt. Én is a platformosat vettem, mert az tetszett a legjobban. Szép volt, szépen is állt a lábamon, de nem volt egy kényelmes cipő, ezért nem annyira szerettem, talán ha nem volt a lábamon nézegetni jó volt a szobába, de hordani nem annyira :D

Vettem bele ilyen díszeket is, azok bökték belülről a lábam, gondolkoztam, hogy kivegyem belőlük. Egyszer az egyiket porszívózás közben véletlenül beszippantottam. Fél másodpercig sem sajnáltam, sőt boldogan dobtam ki a porzsákot amikor tudtam, hogy benne van a dísz…


Egyetlen előnye van a papucsnak, hogy bármilyen vízbe mehetsz vele, mert úgyis kifolyik belőle…

ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!