Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Newyorkeres cuccok jó minőségű...

Newyorkeres cuccok jó minőségűek? ár/érték arányba megéri venni ha nem szar a minősége?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a legjobb minőségűek, sokszor el vannak szabva. Nem érdemes próba nélkül venni semmit. Én csak akkor vásárolok ott, ha valami akciós.

Egyszer kinézem egy blúzt, eredetileg 7990 Ft-ba került, többszöri "leértékelés" után végül 2290-rt vettem meg. Annyit mondjuk megért.

2010. okt. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon drága.

10.000.Ft egy Fishbone gatya ami nem kínai de akkor inkább már megveszem a Retro gatyát ami 12.000.Most nem?

Én is csak akkor veszek ott valamit amikor leértékelés van.Nyár végén vettem ott rövidújjú felsőt meg egy fehér pánt nélküli ruhát 3000ft-ért.Szerintem az megérte..x)

De a bizsuk tetszenek..:]

2010. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb minőség... én is leértékeléskor vásárolok ott.
2010. okt. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én általában leárazásokkor vásárolok a New Yorker-ben, akkor nagyon olcsón lehet kifogni jó cuccokat. Minőségileg elég vegyes, jól meg kell nézni, hogy mit veszel meg. Sok több éves cuccom van onnan, ami még mindig kifogástalan. A fehérneműik pedig kimondottan jó minőségűek.
2010. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szar minőségűek! A minták lejönnek a pólókról pl., de egyébként is, ha megnézed az anyagukat, látod, hogy gagyi az összetétele, e mellé drága is. És az is igaz, hogy el vannak szabva néha. Tehát ár/érték arányban ugyanolyan sz.r, mint bármelyik sznob plázabolt. Én cipőket szeretek ott venni meg kiegészítőket, egyébként bármi mást csak leárazáskor, különben nem éri meg.
2010. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, abban igaza van az utolsó előttinek, hogy a fehérneműk tényleg jók:)
2010. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bármit vettem eddig ott, semmi sem sem tartott tovább 2-3 felvételnél, bár itt inkább atlétákra és felsőkre gondolok. Egy valami vált be onnan, egy hosszított, polár fishbone felső, de azt pont nem én vettem... :)
2010. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. És tudnátok esetleg ajánlani normálisabb minőséget hasonló áron?
2010. okt. 28. 13:39
 9/11 anonim ***** válasza:
H&M, Takko esetleg, C&A, Kenvelo
2010. okt. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

a minőség változó. az Amisuval vigyázni kell, mert vagy nagyon jó, vagy nagyon szar. egyszer vettem egy fényes cicanadrágot, ami 2 használat után futni kezdett, nem csak nekem, hanem egy barátnőmnek is. a Fishbone cuccok viszonylag jók, de van nála jobb. én is leértékeléskor vásárolok, meg akkor, ha valami nagyon megtetszik. az általános rossz minőségről annyit, hogy van egy 2 éves felsőm a New Yorkerből, és olyan, mintha új lenne. a farmerok tényleg drágák a névhez képest, de leárazáson kell keresgélni, egyszer 1500 Ft-ért vettem egy tökjót.

mindent egybevetve, én szeretem a New Yorkert, de vigyázni kell, mit veszel, mert könnyen tucat lehet.

2010. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!