Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van Magyarországon...

Miért van Magyarországon ennyi hájas, kövér de mégis bombanőnek öltöző csaj, akikkel szinte Dunát lehetne rekeszteni?

Figyelt kérdés
Figyelem mindig a kövér csajokat legtöbbjük úgy öltözködik mint a 50 kilós modellek.Nem veszik észre,hogy nem áll nekik jól.Azt hiszik ettől vonzóbbak lesznek.Egy fogyókúra,ápolt megjelenés,ízléses,letisztult öltözettel,minden csicsánál többet érne.
2010. okt. 28. 14:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

Komolyan! Ez téged miért zavar? Bántanak téged evvel?

Mindenki úgy néz ki ahogy akar,és úgy öltözködik ahogy akar..Miből gondolod,hogy a te öltözködési stílusodat nem szólják-e meg?

Ha nem tetszik amit látsz ne nézz oda,ennyi..

2010. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én teltebb vagyok, alkatomnál fogva nagy a mellem és megpróbálok ehhez mérten öltözni. Viszont azt észrevettem, hogy sok nő-még vékonyak is-számokkal kisebb nadrágot felsőt hord-ez az ő dolguk. De mégis mi számít kövérnek? Valakinek már a 60kiló=100kiló...


És minek nézed őket, ha idegesít?

2010. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem 170cm/57kg-nál is lekövéreztek, holott heti 3x járok edzésre. Inkább az ilyen öncélú gyűlölködők zavarnak, mint a duci lányok.
2010. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

Engem jobban idegesít az,hogy a hasonló gondolkodásúak mint te akik pipaszár vékonyak azt hiszik magukról,hogy szexisek,pedig nagyon rossz nézni a görcsös lábukat,testüket..De hát ez is az ő dolguk,és igyekszem nem foglalkozni evvel sem..Téged se zavarjon,hogy ki hogy néz ki..Senki sem tökéletes..Nyugodj bele te sem vagy az.

18/L

2010. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

A kategóriából kiindulva feltételezem (jóindulattal), hogy a "hájas, kövér" az kb. 65-70 kg-nál kezdődik nálad.

1. Így is jól érezheti magát az ember a bőrében, és ez jó.

2. Ha jól érzi magát az ember, akkor igenis lehet bombanő. Persze csak akkor, ha a saját méretében válogat.

3. Az mindenkinél egyéni, hogy miért nem akar vagy tud éppen akkor lefogyni.

Neked ezzel nem árt semmit, ne nézz oda, ha annyira kényes a szemed. A másik meg, hogy nem mindenki divatrajongó.

2010. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5%
en egyetertek veled kerdezo!! es en sem ertem ....
2010. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
igen tényleg ritka hülyén néznek ki, de hát az ő dolguk, nem?
2010. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
mert igénytelenek, leginkább lelkileg..
2010. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az az "igénytelen lelkileg", aki szekál másokat, vagy ennyire foglalkozik mások öltözködésével, egyfajta önigazolás ez...Ennyire zavar, akkor menj oda egy ilyen "hájashoz" az utcán és verd meg.


Amúgy modellkedem, és 50kilós modelltársam bizony nincs. 45-47kg az átlag. De még soha nem akadtam mások öltözködési szokásán. Időpazarlás.

2010. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

én sem akadok ki, abszolút nem érdekel, hogy ki-mit csinál a saját testével amíg az nem árt másoknak. de attól még, hogy nem hangoztatom, lehet véleményem. ez egy kérdés volt válaszoltam.

a "lelkileg igénytelen" válasz szerzője

2010. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!