Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit képzel magáról ez a csaj,...

Mit képzel magáról ez a csaj, hogy ő a világ közepe? Már ez lesz Magyarországon is?

Figyelt kérdés

ÁÁÁ megtudnám fojtani az ilyen lányokat.Nyávogós,beképzelt

liba.Láttam az első videóját egy internetes oldalon,de azt hittem ez csak viccel.

http://www.youtube.com/watch?v=jBeRa6SMSEY

És sajnos van még több is,blöááá hánynom kell!


2010. jún. 8. 10:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
41%
Ez valami vicc?:D köszi, feldobtad a napom:D
2010. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Minek nézed akkor? Szereted a szadó-mazót?
2010. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem törődj velünk. Csak addig hiszik magukról, hogy ők a világ közepe, amíg van olyan ember, aki hajlandó megnézni a videójukat, vagy pl. egyáltalán szóba hozni őket.
2010. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
52%
Bocs, kicsit elírtam, szal "ne törődj velük" xD
2010. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Igazad van,de nem tudtam elmenni szó nélkül,amit csinál.Egyedül a kutyája aranyos,de az is tuti egy vagyon volt.Különben minek tette volna fel?
2010. jún. 8. 10:54
 6/34 anonim ***** válasza:
55%

Újra én =P

Azért, hogy az ostobák irigyeljék, a normálisakat idegesítse, a hasonló kategóriájú csajokat meg szórakoztassa. Egyre több a kikent plázacica, aki azt hiszi, hogy a világszépe... szerintem egyszerűen csak szánalmas, de legalább nem csak szerintem... xD

Nem kell őket észrevenni. Ennyi.

2010. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
64%
Volt benne aranyos kutya? Óóó, addig nem jutottam el, most nézhetem meg megint :(
2010. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
48%
És ha a kutyája is egy vagyon volt akkor mivan? féltékeny vagy rá hogy ezt megteheti? Most az a baj hogy magyar és feltett egy ilyen videót? annyi ilyen van a neten csak nem magyarul , azokat is útálod?
2010. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
A kutyás egy másik videója.Én nem szeretem az ilyen videókat.Mind magamutogató pics@.
2010. jún. 8. 11:25
 10/34 anonim ***** válasza:
54%

Amúgy ebben az a legidegesítőbb, hogy az ilyen emberek "értelmetlenül" léteznek ezen a világon. Az emberiség szégyene ez a jelenség. Ezek nem alkotnak semmi maradandót se szellemi se fizikai téren, h.lyék, ostobák, semmihez sem értőek, agy nélküli "shoppingrobotok". Tipikus agymosott torzszülöttje a fogyasztói társadalomnak: nem gondolkodik, de vásárol rendesen, sőt erre még büszke is.

Egy ember nem arra hivatott, hogy az legyen a fő életcélja, hogy vegyen 80 táskát, meg 40 tonna bizsut és ezeket világgá kürtölje.

2010. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!