Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Platformos cipőben, szőrös...

Platformos cipőben, szőrös zoknival nehezebb fölfázni?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!!:)
2010. okt. 28. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi? Milyen a szőrös zokni?
2010. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bolyhos zoknii, csak szőrösnek szoktam hívni:P Ilyen különben(: :


[link]

2010. okt. 28. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehezebb, de ha a pisiltetős felfázásra gondolsz és nem a náthára, akkor azt kezeltetni kel, mert nem a hideg okozza valójában.
2010. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Pár éve úgy felfáztam a sportcipőmben, hogy utána a legkisebb hidegtől is vért pisiltem...na, én azóta csakis platformos cipőket hordok, mivel a vastag talp nem szívja fel a vizet. Télen a meleg bolyhos zokni jó választás! ;)

Ha mégis éreznéd, hogy felfáztál, akkor forró ülőfürdő, és cickafark tea!

2010. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedves válaszokat!:) Iiigen sajnos tudom hogy baci is okozhatja a vesemedence gyulladást.. jó pár hetet lehúztam már a kórházban e miatt. De azért az sem árt ha a talpam nem fázik fel, mert sajnos elég könnyen felfázok. Ezért voltam kíváncsi hogy egy vastagabb talp és a bolyhos zokni segít e.:)
2010. okt. 28. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!