Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi az esélye, hogy Szabolc...

Mennyi az esélye, hogy Szabolcs megyében valamelyik üzletben tudok venni most Nike Air Force 1 cipőt 42-43-as méretben?

Figyelt kérdés

Hétvégén mennék szétnézni.


Tervben a polgári M3 outlet van, ha ott nincs akkor Nyíregyháza.


Mennyi az esély, hogy kapok is valahol ilyen méretben?


Neten néztem a Nike oldalát és ott már csak irreálisan nagy és kis méretben elérhetőek.



nov. 23. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét itt is: Korzó Playersroom, Pláza Dorko vagy Debrecenben a Sneakcenterben tudsz venni. Kell is egy Air Force 1 minden srácnak😉 Sok sikert a vásárláshoz! :D
nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm szépen :D


Megyek majd Debrecenbe is de oda csak 1 hét múlva, mindenesetre ha nem kapok akkor az lesz a végső megoldás :)

nov. 23. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Kivancsi leszek, milyet veszel:D
nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%.
nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na végül ma mentem.


Találtam egyébként Polgáron egy egész szépet. Igaz, nem air Force 1 de hasonlít rá és csak 12 ezer volt black friday akcióval. Gondolom mivel Nike üzletben vettem így nem hamisított hanem valódi.

nov. 24. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!